Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Můj bloček

Zdražování

Vybráno z "aktuálně.cz"

 

"Ministerstvo financí v pátek posvětilo návrh společnosti, který počítal s vyššími cenami například za listovní služby. Od ledna tak známka na dopis přijde - místo nynějších 7,50 Kč - na deset korun. Nejvíc zaplatíte, pokud budete muset posílat doporučené psaní. Místo 19 korun to bude plných 26 korun.

 

Máslo bude dražší. Ceny mléka stoupnou. Za vepřové budeme platit víc.

 

Každou chvíli se objeví zpráva, která přes jídlo útočí na české peněžky. Jak je to ale doopravdy? Deník Aktuálně.cz pro vás připravil přehled, jak to bude s cenami základních potravin v příštím roce.

 

Z analýzy zohledňující tři varianty od katastrofické až po optimistickou vyplývá, že určitě podraží například vepřové, a to zhruba o deset až třicet korun za kilo.

 

 

 

 

Za chleba si také připlatíme, ale například cena másla by měla zůstat v nejhorším případě stejná nebo dokonce klesnout až o třicet korun za kilo."

 

Tak tolik citováno z "Aktuálně.cz". Je to skvělé,no ne?!A to včera prošlo televizí,že i to máslo podraží a to až na 52,- za kostku možná i více.

 

Už to vidím,příjdete do obchodu,jedno jakého,regály plné zboží,skvělý výběr,žádné fronty.No není to nádhera?Není,protože do toho obchodu se příjdete asi jen podívat,maximálně nakoupit za drahý peníz chleba a máslo nebo radši jen nějaký margarín.No asi se máme na co těšit.Ale jak to tak poslouchám,pomalu každý den je nějaká zpráva o zvyšování cen,tak třeba se nakonec dočkáme i zprávy o zvýšení platů.

 

Třeba si to poslanci nechávají nakonec,aby nás jen napínali?Proč mám ten pocit,že nevěříte jako já? Kdysi nám nynější prezident Klaus sliboval utahování opasků,takže by až teď? No uvidíme v příštím roce.

 

 2.11.2007 - Zdraví - Komentářů:7 - Přidat komentář - Přečteno:20474x

Názory čtenářů

lidali 16.11. 22:25
Zdravím a to ještě není konec a my si opět múžeme říkat co chceme .Svět okolo nás stojí a padá na penězích!!
Heleennaa 13.11. 23:04
Pravdou je, že se se vše zdražuje :( já osobně začínám využívat různých slev, které jsem předtím ani neřešila :( nakupuju na eshop, neboť tam jsou levnejší oblečení atd. Nejvíce se mi osvědčil eshop - italiedoskrine.cz a netmedik.cz. Ted jsem slyšela, že v pátečním vydání Blesku bude slevový kupón na oblečení do Kotvy, což se ted na Vánoce hodí :)
arihka 29.11. 17:30
Zdravím.Přét tak zvanou revolucí nebylo všechno jak má být,ale sociální jistoty jsme měli.Teď?Jen se zdražuje.Měli by si páni poslanci,senátoři a hlavně vláda,zkusitˇžít aspoň jeden měsíc s průmerným platem.,Je mě za ně hamba!!Nebo je dát na měsíc dělat k lopatě.
soví dědeček 14.11. 21:52

Také zdravím,všechny změny a reformy mají 15 let zpoždění, to jsme na to byli připravení, jako na nutné ,ale potřebné zlo.Ale žádná předchozí vláda si nechtěla nepopulárnimi změnami pálit prsty,takže co nepodělaly to nenapravily.
Tak si to nyní vyžereme.!
Jakanovka 13.11. 10:59
Co jsme si zvolili,to máme.
Durga 4.11. 11:45
Jsem přesvědčená, že tohle zdražení pustili teď, aby se nám zdálo od ledna zvýšení DPH zcela zanedbatelné. Hlavně, že důchody se zvýší v průměru o 346 Kč.
Mis-Jan 2.11. 17:42
Moc zdravím a musím konstatovat,že jsem souhlasně přikyvovala s každým slovem.Manžel měnil práci,abychom měli o trochu víc peněz a ve výsledku budeme mít méně než teď.Jsem na rodičovské dovolené a zdražování rozhodně pocítíme.Měli by začít u sebe,páni poslanci a spol!Hezký den.Míša
Poslední
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Acoustic Tour Miro Žbirka 2009
Zdražování
Listopadové snění
Výměna dětí
Trochu teplíčka v tomto počasí
Bláznivá příroda?
Pozdrav z Českého ráje
Zamyšlení
KRÁSNÉ ČARODĚJNICE!!!!!
HODY HODY DOPROVODY

duli - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (374)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (73)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si