Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Můj milý deníčku

Já a můj život

A mám po štastných vánocích

Nedávno manžel přišel domů s tím, že letošní vánoce se budou konat u jeho rodičů.Jeho brácha je pilot a tak bude mít volno na štědrý den a po oba svátky má službu.Po 4 roky to bylo tak ,že jsme štědrý den slavili u nás doma jen já ,manžel a naše dvě děti.
Manželovi rodiče mě nemají rádi, nejsem vyštudovaná ,mám jen výuční list.Neplazím se před nimi po kolenou jak by si představovali. S tchýní si nerozumím ani trochu. Nevařím nic podle jejich představ.Ona dělá jen samá kuřata a minutky,já zastávám starou českou kuchyni. Doma mám podle ní neosobní prostředí,protože nemám obrazy, vázičky a všelijaké ty blbosti co se vystavují.
Naše neshody vznikly už dávno před svatbou. A to tím ,že jsme s manželem spolu žili 2 roky než jsme se vzali...Jeho rodiče byli proti a mým rodičům řekli, že se jim nelíbím, prý si pro syna představovali nškoho jiného.
A manžel rok od roku víc drží s rodiči než se mnou ,tím myslím ,že se jim čím dál víc podrobuje co řeknou oni je svaté.....
Když manžel zůstal někdy přes sobotu a neděli s dětma sám protože jsem jela k rodičům,vždycky ho pozvali na vikend na oběd. Když manžel byl na služební cestě,nepozvali mě nikdy.pak jsem se dozvěděla, že chtěli abych si o to sama řekla. Kdybych to prý udělala,pozvali by mě.......

A co mě natom štve nejvíc je to ,že se mě ani nezeptal.Když jsem mu řekla ,že vánoce takhle slavit nechci, řekl ať klidně zůstanu doma. Fajn to beru, jen je mi líto že nebudu s dětma na štědrej den. Ale neumím se tvářit ,že se mi někde líbí. Všichni by to poznali a kazila bych večer všem.

21.11.2003 - Domov - Komentářů:1 - Přidat komentář - Přečteno:164314x

Názory čtenářů

kuzelka 26.11. 14:03
Vůbec Ti nezávidím. Můj manžel je ze Slovenska. Ještě před svatbou jsme se dohodli na některých pravidlech. Kde budeme žít, jakou budou mít děti národnost a kde budeme trávit Vánoce. Měli jsme pravidelně střídat naše rodiče a vlastní rodinu. Poslední bod muž nedokázal dodržet. Tvrdil, že má rodiče daleko, vidí je párkrát do roka atd atd. Takže jsme je trávili vždy s jeho rodiči. Jednou v září jsem se trochu napila a pověděla mu, že chci jediný dárek - Vánoce v našem novém bytě a bez rodičů. Dva měsíce se mnou nemluvil, nespal a byl uražený. Pak jsme se dohodli, že pozveme rodiče k nám, ale až po svátcích. To už jsem byla ovšem připravená na daleko horší varianty - život bez rodičů i bez manžela. Naštěstí muž pochopil, že skutečně nedovolím, aby život našeho manželství určovala přání jeho maminky. Přeju Ti hodně sil. Chce to pevné nervy, dokázat v klidu argumentovat, nepolevit a nezabít ho.
PS: Hádej, kam jsem letos pozvala svého manžela slavit Vánoce? K jeho mamince. Je nemocná a myslím, že jim fakt udělám radost.kuzelka
Poslední
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Další blogy- Můj milý deníčku
Operace,operace
KAM NA DOVOLENOU díl.1 JESENÍKY
PŘEDSTAVENÍ S NÁZVEM CESTOU NECESTOU
A mám po štastných vánocích

Stabajzna - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (376)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (149)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (74)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si