Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Lupitčiny věcičky :o)

Jaro,leto,podzim,zima :o)) vzdy se najde tema.Laska,rodinka,zdravicko,stesticko,recepticky,rady,porady.Proste vse, co me napadne.

KONEC VANOCNI ATMOSFERY :O(

Tak a už se to zas blíží.. Vánoce.Posledním pár let mám pocit, že to nejsou ty pravé vánoce, které mi v dětství připadali jako jedno z nejlepších věcí na světě.Napsat Ježíškovi,dát obálčičku za okno a přát si... moje přání se x let neměnilo.Bylo jediné, dostat pejska.Ač jsem žadonila sebevíc, pejsek nebyl.No nakonec jsem si to přání splnila sama, kouipla jsem hafíka rodičům :o)
Dnesse akorát honím po tom, co komu koupit, protlačuju se naravanými obchody plnymi neurvalych lidi a snazim se stale nekde najit tu atmosferu vanoc. Byl konec zari a vola mi kamarad, pry tomu nebudu verit, v obchode maji vanocni vyzdobu. No myslela jsem si, ze je asi v naladicce, volal dost pozde. Nebyl.A nebyl prvni, kdo si tehle zmen a podle me ne zrovna vhodnych vsiml. Je to jen muj nazor,ale jsme proti.Delat vanocni vyzdobu v rijnu, nabizet kolekce,vanocni ozdoby a obcas zaslechnout i koledy. Jsem vazne proti.Proti zniceni meho vanocniho temer vredovonapjateho pocitu, ze se blizi vanoce,vune cukrovi,jedlicky,koledy,shaneni darku,srumec a psani Jeziskovi.Tak nevim, mozna mu napisu, jestli to nejde vratit zas do mych detskych let, kdy se vse zacalo odehravat koncem listopadu, abych si pristi rok nesla plavkach kupovat vanocni vyzdobu.

18.11.2003 - Vánoce - Komentářů:1 - Přidat komentář - Přečteno:10831x

Názory čtenářů

Stabajzna 21.11. 21:03
Naprosto s vámi souhlasím.Je mi 28 let a vánoce za mých dětských let byli ůplně něco jiného.jaksi se z těch vánoc vyratilo to kouzlo předvánočních dní. je to prostě tím, že se obchodníci snaží co nejvíc vydělat. Můj 7letý syn, mě překvapil, při nákupu v jednom již vánočně vyzdobeném obchodním domě mě řekl. ,,Co je to za kravinu dyť vánoce jsou až za dva měsíce".Jsem asi taky staromódní ale nejraději bych oslavovala vánoce tak jako když jsem byla malá. Povečeřet polévku ,kapra rozkrojit jablko....Bohužel manžel a jeho rodina nic z toho neuznávají.Večeří se krocan, dárky se kupují co nejdražší(že jsou to kýče popřípadě absolutně nevhodné věci jim nevadí,hlavně když se předvedou;()A tak ztrácím pomalu chuť nějaké vánoce slavit.A to pro mě tolik znamenají.......
Poslední

Vložení komentáře
Nejste přihlášen(a). Musíte se nejprve přihlásit. přihlásit.
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
KONEC VANOCNI ATMOSFERY :O(

Lupita - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (376)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (149)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (74)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si