Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Můj syn si našel starší přítelkyni

Nevím, co s tím, s manželem jsme rádi, že syn někoho má, ale pro mě to není ta pravá :-(, s předchozí přítelkou jsme si sedly, byla jako moje dcera, ale teď?? Mám pocit, že ho slečna štve proti nám, revoltuje, syn už za námi tak často nejezdí, prostě nevím, jak se k tomu mám postavit. V dnešní době se na to nehledí - říkaly mi holky v práci, vím, že je to moderní a pokrokové a že osm let zas není takový rozdíl, ale synovi je 22 a budoucí snaše 30. Co až budou mít děti, co syn, nebude litovat, že má doma starší ženu??

11.9.2017 - Rodina - Komentářů:10 - Přidat komentář - Přečteno:6314x

Názory čtenářů

jimi1 26.3. 13:22
Já měla o 9 let mladšího, mám s ním dceru. Po 17 letech nás nechal, našel si ženskou, ta ho dohnala ke svatbě a nyní se jim má narodit dítě. Naší dcerce se odmala nevěnoval, pořád někde lítal, já mu nebránila. Po rozchodu jsem si našla partnera, teda mladšího jsem už nechtěla, ale je mladší o 5 let a výborně si rozumíme. On už má dospělé děti, v životě si něco prošel, je s ním legrace, malou má rád. Fakt o věku to není.
Aktiyata 22.3. 11:25
Neřešila bych to, vím o čem mluvím. Když budete remcat, tak k vám přestane jezdit úplně. Je to jeho rozhodnutí a vy s tím nic neuděláte. Otočila bych a byla bych na děvče vlídná a mladý se změní. Uvidíte. Mám mládě a ten je s dívkou o 10 let starší a jsme fakt dobré kamarádky, rozumíme si a vzájemně si pomáháme. Jezdíme spolu na koncerty, vaříme spolu a jsme dobrá trojka.Věk nehraje roli. Věk dobrý vztah nedělá. Když se sejdou dva lidé, co si rozumí, tak na věkovém rozdílu nezáleží.
karima 26.11. 13:22
Není a nebude to jednoduché ani pro vás,ani pro něho.Znám to z vlastní zkušenosti.Ten náš na to přišel pozdě,už spolu mají děcko,a jeho samotného žena bere jako další dítě.Buzeruje ho,všechno mu zakazuje a snaží se ho "vychovat".Chodí jak tělo bez duše,odejít nechce,protože by kluka asi už neviděl.Nedovolí mu sportovat,jít na pivo ani navštěvovat rodinu...AAAch jo.
dumajda 8.11. 10:41
Já si především myslím, že čím víc se do toho rodiče vměšujou, tím víc si mladí stojí na svém.
KAmČA 24.10. 15:47
Já si myslím, že by jste z toho neměla být nešťastná a nebo slečnu porovnávat s bývalou přítelkyní vašeho syna. Moje sestra má taky přítele je ji 22 a on má 34 a mají spolu dítě a jsou spokojení, myslím si, že záleží hlavně na tom jak si ti dva rozumí:)
Foxy43 21.9. 13:57
I já mám mladšího partnera cca o necelých 7 let. Ze začátku jsem si říkala, že to nepůjde (přišel mi jako telátko), ale časem se z něj stal rozumný rovnocenný partner, takže ono to k nečemu bude také dobré ;)
Petris 21.9. 9:02
Ahoj,
já to sice pojmu z té druhé stránky,ale...
Já mám přítele o 10 let mladšího. Je mi 37-zní to děsivě,ale...máme spolu již syna,jsme spolu přes 2 roky a rozumíme si.
Samozřejmě někdy máme neshody,ale ano,dospěl a přestal dělat blbiny...
Já jsem spokojena
macronka 19.9. 18:46
Jak se říká, láska je slepá a nemá smysl někomu něco vymlouvat...chápu, že se Vám to nemusí líbit, ale na to si musí přijít sám, jestli mu ten věkový rozdíl vyhovuje, nebo ne...to se vše ukáže až časem. Není dobré to odsuzovat hned od začátku, dnes je jiná doba a já znám mnoho příkladů ve svém okolí, kdy partnerka je starší než partner, včetně mě:) a záleží opravdu jen na těch dvou. Naopak si myslím, že mladí muže vedle starších partnerek dozrávají:)
LuciUch 12.9. 11:43
No jo, ona taky nebude hloupá, jenže ten náš kluk - podle mě - kvůli ní nechal školy :-( to mě mrzí nejvíc. A ona za námi ani nejezdí, děti si myslím, že taky nechce, dle toho, co říkal syn, je to škoda no
Jesa 11.9. 22:04
Ten můj si taky našel v 21 ,starší o 6 let..spíš si našla ona-jeho.Dnes je mu 45,nemají děti,ona si jede kariéru,pořád si vymyšlí někaký svoje ativity,bere půjčky a syn splácí..masér.salon.víkend.školení 150 km od domu+hotel na přespání..a on,když se chce najíst tak si musí uvařit.přitom je moc chytrá a šikovná,,,ale i v tom věku je nedozrálá..pořád jako malý umíněný dítě..Třeba ta vaše bude výborná,jště si ji nebere...ale stejně s tím moc nenaděláme..nám se líbit nemusí,taky bych si byla představovala mladší a hlavně vnoučata..škoda.
Poslední

Vložení komentáře
Nejste přihlášen(a). Musíte se nejprve přihlásit. přihlásit.
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Další blogy-
Můj syn si našel starší přítelkyni

LuciUch - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (376)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (149)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (74)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si