Milé čtenářky, milé Dámy,
nadešel čas, abychom vás informovali o plánovaném uzavření diskusního fóra na diskuse.dama.cz včetně všech jeho podstránek a uživatelských účtů. Pokud nechcete přijít o obsah, který jste zde uveřejnily, prosíme, abyste si jej stáhly. Děkujeme za vaši přízeň a doufáme, že nám ji i nadále zachováte na webu dama.cz, kde budete moci po uzavření fóra diskutovat pod články bez nutnosti přihlašování do účtu.

Děkujeme za pochopení,
vaše redakce.

Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Postřehy z mojí hlavy

Jsem vášnivá knihomolka, proto asi nebude těžké odhadnout, o čem nejraději píšu! :) Zkrátka, miluju knížky a ráda se s druhými dělím o své dojmy z četby :)

Jak nám mohou poradit duše?

Protože jsem poslední dobou měla ke čtení jen samé romány popřípadě thrillery, rozhodla jsem se, že bych se mohla pustit do trochu jiných literárních vod. Literaturu faktu a populárně naučnou literaturu mám opravdu v oblibě a tak jsem se s novým nadšením vydala do knihkupectví.

Přesně jsem nevěděla, co chci, ale tak nějak jsem tušila, že by to mohlo být něco z ezoteriky nebo životní pomoci – anebo nejlíp od obojího. A tak jsem se přehrabovala v regálech s všemožnými publikacemi a hledala jsem tu pravou pro mě.

Za pár chvil jsem si vybrala několik kandidátů a nezbývalo, než si mezi nimi vybrat tu jednu vyvolenou. Jenže já nemohla, nemohla jsme se správě rozhodnout. A ne snad proto, že bych chtěla všechny, já spíš nechtěla ani jednu. Žádná mě stoprocentně nepřesvědčila. Už jsem to chtěla vzdát a odejít nakonec domů s prázdnou, když v tom jsem v sekci novinek uviděla hrozně příjemně působící obálku.

Tou byla kniha Zeptejte se George Andersona – Co nás mohou duše naučit o životě, která se posléze stala i mou společnicí na dva příjemné večery.

Není každý jako já, že by věřil na duchy a démony, ale je spousta lidí, kteří věří, že máme duši. Jakési nic ukryté hluboko v našem nitru, které nás den za dnem pohání k životu. Já se k takovým lidem počítám, na duši věřím a věřím taky na to, že po naší smrti s ní není nadobro amen.

Ovšem vyvstává otázka, kam takové duše míří a co dělají?

Asi není moc lidí, co by na ni umělo odpovědět, ovšem George Anderson, jedno z nejuznávanějších světových médií, by vědět mohl. A jak se po přečtení jeho knihy ukázalo, ví toho ještě daleko víc. Ale nechci předbíhat.

George je uznávanou kapacitou ve svém oboru a za svou náklonnost k jeho práci se nestydí řada významných vědců a lékařů. Pomohl nespočtu lidí v těžkých životních situacích a svým životním postojem pozitivně ovlivnil každého, s kým se setkal.

Zkrátka je takovým guru v životním poradenství, který ke své moudrosti přišel dlouholetou komunikací s dušemi zemřelých. Možná to zní neuvěřitelně, ale jedno je pravdou, jeho rady fungují.

A tak se stalo, že se George jednoho dne rozhodl, že sepíše knihu plnou dotazů od svých fanoušků i od lidí, kteří potřebují doopravdy poradit v těžké životní situaci. A tou je právě příručka Zeptejte se George Andersona – Co nás mohou duše naučit o životě.

Kniha se spoustou kapitol, které jsou vždycky zaměřené na jedno téma, a kde se lidé ptají a George odpovídá. Často s humorem a vždycky s citem radí válečným veteránům, těžce nemocným lidem, psychicky narušeným jedincům, neúspěšným sebevrahům, zhrzeným milencům, ale taky docela obyčejným lidem, kteří jsou prostě zvědaví. Neúnavně odpovídá a všem se snaží co nejlépe poradit.

Nečekala jsem, že to bude tak čtivá, zábavná a zajímavá kniha. No v každém případě jsem ráda, že jsem ji objevila, a že se stala mým společníkem. Věřím, že využiju nejednu radu. 19.11.2014 - Zdraví - Komentářů:0 - Přidat komentář - Přečteno:11876x


Vložení komentáře
Nejste přihlášen(a). Musíte se nejprve přihlásit. přihlásit.
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Čaj s nápadníkem
Když vaše dítě spáchá sebevraždu
Tomu se říká život jedna báseň
Existence posmrtného života
Jak nám mohou poradit duše?
Erotický thriller
Manželky
Mapa vztahů
Vypravěčka
Manželovo tajemství

Morise - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (382)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (150)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
RECEPTY (89)
Sem a tam (78)
Zajímavosti pro všechny (77)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Patchwork (51)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Život okolo mne (42)
Povídky (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si