Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Postřehy z mojí hlavy

Jsem vášnivá knihomolka, proto asi nebude těžké odhadnout, o čem nejraději píšu! :) Zkrátka, miluju knížky a ráda se s druhými dělím o své dojmy z četby :)

Erotický thriller

Když jsem byla tenhle pátek v knihkupectví, mou pozornost si vysloužila provokativně rudá a tak trochu záhadná kniha. Nedokázala jsem od ní odtrhnout oči a jít si prohlídnout jiné knížky. Dívka z 6E od Alessandry Torreové si mě na první pohled podmanila.

A tak mi nezbývalo nic jiného, než si tu knížku, o které jsem nic nevěděla, koupit. Když jsem se pak vracela domů, měla jsem menší obavy, ale ty jsem zase rychle zaháněla myšlenkami, že knížka s tak pěknou obálkou nemůže být špatná.

No, ani dobře nedokážu vystihnout, jak moc jsem měla pravdu.

Deanna Maddenová alias Jessica Reillyová je v jistých kruzích velice známá – a taky oblíbená. Muži z celého světa jí platí, aby se před webkamerou svlékala a dělala to, co po ní její klienti žádají. Velice lukrativní byznys, který Deanně nanejvýš vyhovuje, a díky kterému může žít tak, jak žije.

Totiž zamčená na osmdesáti čtverečních metrech jejího bytu 6E. Žije tak už tři roky, už tři roky se nikoho nedotkla a především – už tři roky nikoho nezabila.

Deanna je tak trochu zvláštní. Nemá zrovna dvakrát dobrý pocit z mezilidských vztahů, trpí obsedantní touhou vraždit a miluje krev. Proto se potom, co svou touhu ukojila, rozhodla pro dobro ostatních odejít z veřejného života a dobrovolně se uvrhla do svého komfortního vězení uvnitř svého bytu. Pro svou ochranu si změnila identitu a začala prodávat kybersex.

Všechno by to bylo fajn, všechno klape jak má. Deanna dodržuje přísná stereotypní pravidla, která jí pomáhají držet na uzdě její touhy, plní přání svých klientů a nikoho nevraždí. Perfektní. Tedy do té doby, než se ztratí ta malá holka.

Sedmiletá Annie zmizela a jsou toho plné zprávy. Rodiče, přátelé, známí, okolí – všichni jsou z toho na dně a rozrušení. Deanně by to mohlo být jedno, mělo by jí to být jedno. Jenže ona asi ví, kdo za tím únosem stojí.

Jako Jessica zná totiž spoustu zvrhlých fantazií svých klientů a právě jeden z nich fantazíroval o malé Annie.

A tak se Deanna ocitá na křižovatce, ví, že policie ji poslouchat nebude a tak je to jen na ní. Má zůstat stranou a nevystavovat se pokušení, nebo má udělat něco dobrého a ještě k tomu ukojit svou představivost?

Stejně jak mě v knihkupectví dostala obálka, tak mě doma dostal obsah knížky. Otáčela jsem stránku za stránkou jak splašená a nemohla se nabažit. Ve snu by mě nenapadlo, že by mohl být erotický román taky skvělým, opravdu skvělý, thrillere.

Neuvěřitelně autentické – prostředí virtuální prostituce, zvrhlé choutky a fetiše klientů, Deannin každodenní život i její temná minulost a ještě temnější přítomnost – to všechno dělá z Dívky z 6E naprosto jedinečný román, který vás svou poutavostí přitluče do křesla.

Dívku z 6E jsem si užila a věřím, že nebudu sama. 3.11.2014 - Kultura - Komentářů:0 - Přidat komentář - Přečteno:11550x

Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Čaj s nápadníkem
Když vaše dítě spáchá sebevraždu
Tomu se říká život jedna báseň
Existence posmrtného života
Jak nám mohou poradit duše?
Erotický thriller
Manželky
Mapa vztahů
Vypravěčka
Manželovo tajemství

Morise - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (382)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (150)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Sem a tam (77)
Zajímavosti pro všechny (77)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Život okolo mne (42)
Povídky (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si