Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Postřehy z mojí hlavy

Jsem vášnivá knihomolka, proto asi nebude těžké odhadnout, o čem nejraději píšu! :) Zkrátka, miluju knížky a ráda se s druhými dělím o své dojmy z četby :)

Jak získat harmonický vztah?

Buďme k sobě upřímní, kdo z nás má doopravdy idylický vztah? Znám asi jen dva páry, kterým to dohromady doopravdy klape. A přiznám se, do dneška jsem stále nepochopila, jak je to vůbec možné?

Ovšem, první, co mi vždycky vytane na mysli, je osudová láska, souznění, splynutí duší – zkrátka takové ty věci, na které věříte, když je vám šestnáct. Tedy jen v tomto věku je to omluvitelné – pak v to sice věříme dál, ale jen tajně v koutku duše. Už jsme dospělí, musíme mít rozum. Jenže co když je klíčem k úspěchu právě ten nerozum? Ta víra v opravdovou lásku?

Já jakožto značně pragmatický a často cynický jedinec jsem na něco takového už dávno zanevřela – bohužel/bohudík je tu ještě moje kamarádka a její pohádkový vztah. Někdy si skoro říkám, že ti dva jsou jen vymyšlení, že vylezli ze stránek nějakého laciného románu. Pak je ale vidím spolu, jak se vedou za ruce, jak hezky se na sebe dívají – jak jsou jednou bytostí – a dochází mi, že jsou opravdovější, než já.

A jelikož jsem člověk, který rád závidí – přiznávám se bez mučení – rozhodla jsem se, že svůj vztah nasměruju podobným směrem. Jenže říkejte to takovému polenu, jako mám doma. A rozvádět se? Na to už jsem moc líná. Tak jsem se nakonec vydala pro radu do svých oblíbených končin – do knihkupectví – a doufala, že objevím nějaký spásný nápoj lásky. Nápoj lásky se nekonal, jenom knížka – překvapivě, v knihkupectví by jeden čekal brambory. Každopádně hned na první pohled jsem poznala, že tahle knížka je právě ta pro mě. Vždyť se jmenuje Síla osudové přitažlivosti!

A tak jsem si ji s nadějí odnášela domů – doma jsem na sobě ještě měla kabát a už jsem jí listovala. Nebudu chodit kolem horké kaše, byla to trefa do černého. Nakonec mám pocit, že mi tahle knížka a především tedy autorka Cyndi Daleová dala daleko víc, než jsem vůbec čekala. Nedočetla jsem se totiž jen bezcenné návody na předělání svého chlapa, nedočetla jsem se, že já dělám všechno správně, a že chyba je jen na jedné straně. Tahle knížka se zabývá komplexní problematikou vztahů na duševní a psychické úrovni.

Knížka nabízí návody na to, jak si přitáhnout plnohodnotné vztahy – a to ať už jde o milostné, rodinné, přátelské, nebo třeba pracovní. My lidé jsme druh společenský, tedy celý náš život se točí kolem vztahů. A podle jejich kvality se pak dál odvíjí i kvalita našeho života. Díky jednoduchému, čtyřstupňovému procesu se naučíme získat chybějící kousky skládačky našich mezilidských vztahů. Knížka nás učí rozeznávat karmické vztahy od darmických, i to, jak se vyvarovat opakování zakořeněných neúspěchů, které si v sobě neseme z minulosti. Začátek změny musí totiž proběhnout v našem nitru. Teprve pak budeme schopní zdokonalit naše původní vztahy a získat vztahy nové.

Sílu osudové přitažlivosti jsem zhltla na posezení – a kdo by se mi divil, že? Ještě to ve mně všechno vře a jsem z toho všeho neuvěřitelně nadšená – těším se, jak to vyzkouším v praxi s tím svým moulou. Protože já pořád věřím ve vyšší moc lásky! 9.4.2014 - Muži - Komentářů:0 - Přidat komentář - Přečteno:10084x


Vložení komentáře
Nejste přihlášen(a). Musíte se nejprve přihlásit. přihlásit.
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Čaj s nápadníkem
Když vaše dítě spáchá sebevraždu
Tomu se říká život jedna báseň
Existence posmrtného života
Jak nám mohou poradit duše?
Erotický thriller
Manželky
Mapa vztahů
Vypravěčka
Manželovo tajemství

Morise - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (376)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (149)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (74)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si