Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Postřehy z mojí hlavy

Jsem vášnivá knihomolka, proto asi nebude těžké odhadnout, o čem nejraději píšu! :) Zkrátka, miluju knížky a ráda se s druhými dělím o své dojmy z četby :)

Co jste chtěli vědět o Auře

Aura je bezesporu velký fenomén, který rozděluje společnost do dvou táborů. Jedni vám budou dokola tvrdit, že aura je nesmysl vybájený jakýmisi šarlatány a druzí zase odpřísáhnou, že je to holý fakt. Jenže kdo má pravdu? Ti so nechtějí připustit, že může existovat něco mimo naše chápání, nebo ti co tvrdí, že auru dokonce snad vidí?

Abych byla upřímná, já se spíš řadím k té druhé skupině lidí. Ne snad, že bych auru dokázala vidět, ale věřím na ni a zajímá mě. Myslím si, že na auře určitě něco bude. Proč by se malovali svatí se svatozářemi, proč by se říkalo, že zezelenal závistí a podobně? Lidi si většinou jen tak něco nevymyslí. 

Já zkrátka na auru věřím, a protože jsem se o ní chtěla dozvědět víc, pořídila jsem si knížku Aura – naučte se auru vidět, číst, posílit a léčit. Jejím autorem je Richard Webster, muž, který se auře věnuje celý svůj život – od svých deseti let ji dokáže vidět. Na to, jak je Aura malá knížka obsahuje mnoho zajímavých informací – mnoho z toho, jsem ještě nikdy nečetla. Například to že člověk závistí zezelená. Richard Webster to vysvětluje tak, že dřív lidé auru viděli daleko snáz a častěji než my, proto pro ně nebylo obtížně všimnout si, že pokaždé, když někdo někomu závidí, jeho aura zezelená. A když se naštve, tak zase zčervená. A když se zamiluje, zrůžoví – od toho jsou pověstné růžové brýle zamilovaných.

Je to tak, aura mění svou barvu podle našich nálad, duševního rozpoložení a dokonce i zdraví. Čím je aura jasnější, čím jsou barvy výraznější a nezakalené, tím zdravější jsme. No a zase naopak. Dokonce, když máme bolest nějakého konkrétního místa, když nás zlobí žaludek, nebo krční páteř, aura v oněch místech dostává úplně jiný nádech – tmavne a čím je to vážnější, tím tmavší je barva – až do černa. Knížka nám taky říká, že čím je aura větší, tím víc si život užíváme.

A právě na to pan Webster poukazuje. Chce lidem vysvětlit, že když se naučí auru vidět, mohou v sobě, ale i v druhých číst jako v otevřené knize. Ano, může se to zdát trochu nepříjemné – nemusí každý vědět, že jsem zrovna zelená a závidím, na druhou stranu by to ale mnohé vysvětlilo, usnadnilo a celkově zlepšilo mezilidské vztahy. V tom s autorem souhlasím.

Aura je zajímavá záležitost a kniha Aura – naučte se auru vidět, číst, posílit a léčit je plnohodnotná publikace, obsahující mnoho užitečných informací. Naučíme se auru nejdřív vidět a pak také pochopit. Zjistíme jak pomocí našich čaker auru posilovat a tím posilovat i sami sebe. Pochopíme původy svých neduhů i špatnou náladu svého partnera. Dozvíme se, co která barva znamená, že malé děti se rodí bez aury a do dvou let ji pak mají průzračnou až skoro stříbrnou. Až pak posléze každý dostane svou základní barvu – to podle svojí povahy. A dokonce zjistíme, že existují energetičtí upíři, kteří mohou naši auru vysát. Jeli jste někdy autobusem a udělalo se vám špatně? Tak to na vás zaútočil upír aury.

Ať si kdo chce, co chce, říká, já na auru věřím. A teď nejspíš půjdu a budu se učit, jak ji správně vidět. Chci přece poznat jen pouhým okem, kdo mi závidí a koho zase štvu! 30.9.2013 - Zdraví - Komentářů:0 - Přidat komentář - Přečteno:10012x


Vložení komentáře
Nejste přihlášen(a). Musíte se nejprve přihlásit. přihlásit.
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Čaj s nápadníkem
Když vaše dítě spáchá sebevraždu
Tomu se říká život jedna báseň
Existence posmrtného života
Jak nám mohou poradit duše?
Erotický thriller
Manželky
Mapa vztahů
Vypravěčka
Manželovo tajemství

Morise - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (375)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (74)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si