Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Postřehy z mojí hlavy

Jsem vášnivá knihomolka, proto asi nebude těžké odhadnout, o čem nejraději píšu! :) Zkrátka, miluju knížky a ráda se s druhými dělím o své dojmy z četby :)

Od toho chlapa ruce pryč!

Každá z nás to určitě aspoň jednou zažila. Každá z nás určitě aspoň jednou natrefila na nějakého maminčina mazánka, na infantilního troubu, na hulváta, nešiku, děvkaře, narcise, nebo prostě jen chlápka, který hledá úlet na jednu noc, jenže vám to zapomene sdělit. Zkrátka chlapů je plno! Jenže jak si mezi tím nepřeberným množstvím nehodících se kusů vybrat toho správného? Toho, který ve vás nehledá ani matku a ani parťáka na lovení koček. Jednoduše plnohodnotného přítele se vším všudy.

Ojede, na co přijde? No tak to je jasný varovný signál, že s tímhle tedy ne. Přes to prostě vlak nejede. Jasně, ono je celkem sexy nabalit si chlapa, který po vás neslintá a neptá se vás hned na prvním rande na vaši velikost prstenu, jen fajn sehnat sebevědomého týpka, který zná svojí cenu. Jenže tihle sebevědomí týpci mají občas menší vadu – zahýbají, kde se dá, flirtují, kde se dá a s vámi si prostě jen tak hrají. Ne, ne, tohle není chlap pro vás. Pokud jsou jeho otázky hned na prvním rande tak trochu lechtivé, je očividné, o co mu vlastně jde. Jde mu o vás, ale v tak trochu jiném smyslu, než byste si přála.

Chce platit účet v restauraci napůl? Bože chraň, je to buď škrt anebo chuďas – v obojím případě se mu vyhněte velikánským obloukem. Jasně, můžete si nejdřív nalhávat, že akceptuje současnou emancipovanou dobu a můžete si myslet, že vás bere jako rovnocenného partnera, jenže přiznejme si, trochu toho staromilství občas neuškodí. A pak, když se podíváte na jeho ošlapané boty, nebo na to neexistující spropitné, ve vaší hlavě by se měl rychle spustit červený majáček. Hm, tohle asi nebude partie pro mě. Buď ho budu živit, nebo z něj neuvidím ani korunu.

Jednoduše bychom se měly ve vztahu vyhnout katastrofě. Jenže jak? Je to jednoduché, existuje plno varovných signálů, které nám mají napovědět. Mají, jenže my jsme zamilované a všechny ty nepodstatné chybičky prostě přehlížíme. Chyba! Ty nepodstatné chybičky přerostou v obludné problémy!

 

Pár základních pravidel: 

1.      Pokud je bezohledný a necitlivý už v době takzvané fáze medových týdnů, byla bys naivka roku, kdybys doufala, že se něco změní k lepšímu, když novota a vzrušení z čerstvé lásky vyprchá.

2.      Jestli má už teď problémy s tvými chybami, později je bude nesnášet – a tebe taky.  

3.      Chlap, co se za tebe nepostaví v každé situaci – i za cenu, že rozčílí vlastní matku – nestojí za námahu! 

 Najít toho správného chlapa je prostě dřina. A když už ho skoro máte, ukáže se jako naprostý blbec. V tom případě není nejlepší sáhnout hned po tom prvním, který se uráčí a milostivě nás nechá prát mu jeho spoďáry a ponožky. S takovým chlapem mít rodinu a domácnost přece nechceme! Musíme překousnout nějaké to zklamání a biologické hodiny přestat vnímat – prostě jim řekněte, že hulvát nebude otcem vašeho dítěte.

Kniha Od toho chlapa ruce pryč vám sice neposkytne návod na to, jak si opatřit pana dokonalého – to ne, spíš vám ukáže, že takový chlap neexistuje – ale zároveň vám poskytne seznam varovných signálů, kterými se máte zabývat. Napoví vám, jestli jeho chybičky nepřerostou v mamutí chyby a jestli to s vámi prostě myslí doopravdy.

Tuhle vtipnou knížku sepsaly autorky populárního amerického blogu The Little Black Blog of Big Red Flags (Malý černý seznam velkých varovných signálů). Celá knížka je plná jejich vlastních i čtenářčiných životních zkušeností, rad, moudrostí a pravd o vztazích. Berte to tedy s nadhledem a zároveň i vážně – vždyť Od toho chlapa ruce pryč je napsána životem.

  A mimochodem, chlapům s podobnými kecy vlepte facku!

1.      Večer končí a ty evidentně nemáš na vybranou

2.      Od pasu dolů jsem černej.  

3.      Jsem na nejvyšším stupni nadrženosti.  

4.      Mohla bys bejt moje holka, kdybys byla o deset kilo hubenější.  

5.      Možná tady nejsem zrovna nejhezčí, ale jsem jedinej, kterej se s tebou baví.  

6.      Jen abys věděla, nevadí mi šukat s děvkama.  

7.      Měla bys jít ke mně domů: dlouhý hodiny dokážu holku lízat.

8.      Nechci s tebou chodit. Jen ti chci zabořit obličej mezi kozy. 

9.      Můžu se ti k něčemu přiznat? Myslím, že se staneš mojí ženou.

10.   Za pár hodin budeš vypadat daleko líp, takže si mě pak najdi. 17.9.2013 - Sex - Komentářů:0 - Přidat komentář - Přečteno:10399x

Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Čaj s nápadníkem
Když vaše dítě spáchá sebevraždu
Tomu se říká život jedna báseň
Existence posmrtného života
Jak nám mohou poradit duše?
Erotický thriller
Manželky
Mapa vztahů
Vypravěčka
Manželovo tajemství

Morise - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (375)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (74)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si