Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Život okolo mne

Nejen cestou z práce a do práce

Proč jste tak smutná

 


 

Nezlobte se na mne, že se tak osobně ptám, ale včera jsem šla se psem na procházku okolo vašeho domku a byla slyšet hádka. Nic mi do toho není, ale poslední dobou vypadáte utrápená. On Vám ten váš partner ubližuje? Vypadá jako slušný člověk. Nebo máte nějaký problém s dětmi? To víte, já ty moje slepice a králíky mohu zabít, ale chlapa a dítě zabít nemůžete.


 

Asi vám je nepříjemné o tom mluvit, ale vím, jak vám asi je. Moje známá měla podobný problém. Po třech letech psychického týrání se zhroutila. V nemocnici jí pak pomohla psycholožka. To nesmíte odkládat. Utrápí vás. Žárlivost je nemoc.


 

Když se seznámili, tak ji obdivoval. Její krásu, pracovitost, lásku k rodině. Její roli manželky kolegy, který přišel o lukrativní práci a začal pít, jí chtěl pomoci vyřešit. Věci nabrali jiný směr. Ona plná zamilovanosti se rozvedla, prodala své rozvodem nabyté nemovitosti a nastěhovala se ke svému novému příteli. Aby to nebylo málo, vzala si na sebe hypotéku na jeho rozestavěný dům.


 

Neměl rád její děti, již byly velké a nechtěly se smířit s realitou, že lásku, kterou jemu dává jejich máti, ona nedostává zpět. Po dohodě se odstěhovaly. To mu vyhovovalo. Stejně ubíraly z koláče rodinného rozpočtu. Návštěvy u svých dětí zatajovala. Šlo to těžce. Měl absolutní přehled o jejím rozvrhu dne. Ráno jí odvážel do práce. Samozřejmě již doma zkontroloval, zda není výstředně oblečená, moc namalovaná, jakou vůni použila. Vždyť vlastně jeho svedla taky. Jednou jí cestou do práce vyhodil v centru města z jedoucího auta. Naštěstí to bylo hned za křižovatkou a tak jel pomaleji. Vadilo mu, že během telefonování se usmívala a řekla, že se těší na schůzku. Jeho nezajímalo, že to byl obchodní partner. Řekl, že k…. zůstane k…., vždyť s ním se k….la taky. Takové ženské se nemění. Během pracovní doby jí volal na pevnou linku a kontroloval, zda je v práci. Doprovázel ji na nákupy, většinou držel plné tašky, pak vlastně neměl možnost vytáhnout kartu nebo peněženku k placení. Náklady hradili napůl, ale jen z toho, co potřeboval i on. Po zahradě nesměla chodit v plavkách, vždyť není k…. Pak začal jezdit do práce jiným směrem. Vypočetl, že městská hromadná doprava ji vyjde levněji, tak přece nebude jezdit autem. Vytiskl jí jízdní řád místního spoje. Spočítal, kolik minut trvá cesta do práce. Pak zavolal. Několikrát jí sledoval, jel těsně za BUSem. Zda jede domu přímo, vedle koho se posadí, zda se baví, pokud telefonovala, tak jí pak doma zkontroloval mobil.  Stále si mazala v telefonu historii. Jednou se ho zeptala, proč pro ni nepřijel, když je doma a ona tahá nákup z města. Odpověděl, že mu není dobře a tak celé odpoledne leží. To ty chřipkové viry.  V garáži zjistila, že motor auta je horký. Opět ji špehoval. Pokud jela autem na nákup sama, tak si opsal kilometry. Žárlil stále více. Nevím, zda jí ubližoval i fyzicky, ale chodila s kruhy pod očima, s modřinami na pažích.  Bylo vidět, že má strach spát. Vyhrožoval jí, že pokud se odstěhuje, tak jí nedá zpět peníze z hypotéky, kterou ona platila. On je nemá a barák, že on neprodá. To jí radši zabije.


 

Máte-li kam jít, odejděte, jste ještě mladá. Ještě budete mít sílu začít znovu. Tak a jste doma. Na chvíli se u vašich vrátek zastavím, šly jsme rychle, tak se vydýchám. Chodíme s Andym pomaleji. A nezlobte se, vystřihla jsem to z novin, teď o tom všude píšou, je to telefonní číslo na pomoc proti domácímu násilí. Vezněte si to.


7.11.2010 - Povídky - Komentářů:0 - Přidat komentář - Přečteno:2436x

Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Další blogy- Život okolo mne
Jak se máte
Lžičky aneb Vím, že tě mám
Maska
Tajné nákupy
Mezi nebem a zemí
Od té doby
Lenora
Zvěřinec na gauči aneb s kým máme tu čest
Sebevědomí
Turecké lázně aneb očista těla

Sarbedka - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (376)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (149)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (74)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Život okolo mne (42)
Povídky (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si