Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Zajímavé články na internetu

Na internetu je hodně zajímavých článků, které vám mohou utéci. Proto vás budu na ty nejlepší upozorňovat.

Kradete?

Když jsem si přečetl článek o tom, že Češi jsou na prvním místě v Evropě pokud jde o krádeže v obchodech, nechtěl jsem tomu věřit. Já sám jsem nikdy nic neukradl, a tak by mě zajímalo, jestli vy občas něco nezaplatíte a nebo jestli znáte někoho, kdo to dělá.

10.10.2006 - Společnost - Komentářů:16 - Přidat komentář - Přečteno:44238x

Názory čtenářů

Skorpionsart 17.3. 13:36
Radsej poteste svoje oci.
WWW.MALOVANEUMENIE.SK
šomona 15.4. 9:52
Ja taky nekradu,ale byla jsem svedkem kradeze dvou bezdomovcu. Je to teda katastrofa. Jsou drzi jak opice a jeste jsou i schopni vam ublizit,kdyz jim neco reknete.
pecka 14.6. 16:11
Jednou jsem upozornila u pokladny na mladíka, co si přede mnou schoval čokoládu do kapsy. No, tem ladík byl také čokoládový a já se pak bála z toho obchodu vyjít, už jich tam na mně čekalo asi 10. Od té doby jsem slepá a hluchá, nenechám se pro svoji blbou poctivost zmlátit nebo zabít nějakýma šmejdama.
sisinkaa 5.6. 16:11
Ńikdy sem nic neukradla to bych se musela propadnou hanbou.Kradou ti kreří nikdy nemaj dost.
BEK 14.5. 13:53
AHOJKY TADY JE NÁZOR KDO NEKRADE OKRÁDÁ SVOJI RODINU MNĚ BY PŘI VŠEM CHYTILI TAKŽE KAŽDY SI MUSÍ ŠÁHNOUT NA SVÉ SVĚDOMÍ DNES TO ANI NEJDE JAK ZA KOMANČŮ TO ŘIKÁ MOJE KÁMOŠKA DNES JE DOBA NA HOV..
oldřa 24.3. 14:02
Já nekradu, protože Alda to neumí, ale v Brně je na to dosti jiných co kradou. pokud si nedám peníze do kalhotek nebo ponožek změní okamžitě majitele a jsou v BRONXU.Jak to tam vypadá jste vyděli v poslední výměně manželek. mě jednou ukradly i psa z vodítka. naštěstí jsem ho zachránila. Já patřím mezi ty co bydlí ve středu města, ale občas vidím v obchodech lidi krást. kdyby to šlo snad by mi ukradly i moji nemoc. mají příklad se shora, tam se krade nejvíce. ryba smrdí od hlavy. ti poslranci by se měly starat o národ a né o svoje koryta.
erin 22.10. 7:07
Moje neteř pracuje v supermarketu a říká,že kromě mladistvých hlavně kradou důchodci a mladé maminky s dětmi.Někdy je jí líto,že je musí předat ochrance.Ženy pláčou,že nemají na jídlo,protože musely zaplatit byt.Důchodkyně/žijící samy/mají důchod cca na nájem a léky a když jsou staré,tak je nikde na přivydělání nevezmou.Tak to udělají takhle.Mladé maminky mají kradené věci přímo pod oblečením dítětě.Dokonce tam jedno mělo i kuře.Když vidím tyto případy,jednoznačně z nich viním stát.
Osamělé ženy a mladé matky s dětmi jsou na tom u nás hrozně-na úrovni:krůček k bezdomovectví.Pak se nedivte,že se ženské nechají mlátit manželem,druhem,jen aby neskončily s dětmi pod mostem.Ženy u nás nemají žádná práva,protože jsou chudší skupina lidí-pouze "různé slečny" schované za titul miss,modelka,hosteska atd. jsou na tom dobře.
Moje osamělá spolupracovnice žijící s dcerou,na kterou otec neplatil-údajně nezměstnaný,jinak muž pracující na černo za pěkné peníze,si nemohla dovolit ani injekci jednou za půl roku/700Kč/,až se sesypala v metabolickém rozvratu za 3 roky bez léku.
Krádeže odsuzuji jako takové všeobecně,na to nemám omluvu.Ale jestli u některých případů by se nemělo jít k jádru věci,když naši vládci pořád chtějí,abychom volili a pak pro lidi stejně nic nedělají.
PavlušaP 19.10. 15:43
Díky za zajímavý názory. :-)
Lele 16.10. 15:32
Nekradu, bojím se nejsem ve vládě
malinaa 15.10. 16:46
je to tedy par let co jsem s malou dcerkou byla v jednom velkem marketu.Chodime nakupujeme prohlizime a prosel okolo nas vysoky pan v kozenem kabate na krku zlaty retez kozene boty obleceni nekde z butiku zastavil se u vytriny s chlazenymi napoji COLA SPRAJT,....zastavil se otevrel a jednu vypil.S holcickou nam spadla sanice zustaly jsme jak oparene.Myslim ze nebyl z tech co by na to nemeli ale,nak jsme to nechapaly.Potom nas videl jak ho sledujeme .Podival se na nas a rekl jen tak.NO MEL JSEM ZIZEN.a lahev vratil tam kde ji vzal a s klidem zmizel v davu.Ja vim bla to jen naka dvacka ,ale myslim kdyby toto delali vsichni byly by obchody plne prazdnych lahvi a papirku a krabic,a jednou se nam stalo,ze par z nemecka chtel ukradnout videokameru vubec netusili ze na ni je kod ktery pri pruchodu pres kasu zvoni.Nevim musi na to byt odvaha.
GeminiM 13.10. 23:47
Kradou naprosto všichni. Ale statistika by byla asi taková: 90% cikáni, 5% Poláci, Ukrajinci, Slováci a jiné národnosti. 3% důchodci-Češi, 2% ostatní-Češi. Pracuji v jednom nejmenovaném obchodě na kamerovém systému a vejde li dovnitř cikánská rodina (nikdy nechodí po jednom) většinou něco ukradne. Mají na to různé fígle. Jakmile si nechají navážit větší množství masa (asi tak 10 kg a více) je to stoprocentní, že nezaplatí. U pokladny pak toto nechají na dně vozíku a přikryjí taškama s již namarkovaným zbožím. Nebo posílají krást děti a když jim na to přijdem, tak je před lidmi seřežou, jako že o ničem neví. Chudáčci mají malé sociálky (mimochodem asi 5x větší co můj plat, nikdy nebudou pracovat, žijí z našich daní. Nejsou utahaní z práce, tak se množí jako veverky. Jedna cikánská samice má do 25 let už cca 6 potomků (zvýšili porodné), tyto "děti" za 15 let budou mít každé dalších 6 potomků. Již teď jsou zdegenerovaní, šilhaví, zvláštně pokroucené končetiny, protože bratr souloží se sestrou. Většina z nich je negramotných (neumí se podepsat policii na bloček na pokutu za krádež). Jednou to dopadne tak, že se tak rozmnoží, až náš národ úplně vytlačí, a protože na ně nebude mít kdo dělat, požerou se sami mezi sebou. Zatím jsou vysmátí, protože blbce děláme my jim, a oni nás jen vysávají. Ale jsou státem chránění, to je samá diskriminace a rasismus. Pokud jsou tito "lidé" tedy počítáni mezi Čechy, vždy budeme mezi prvními, co se týče kriminality, krádeží apod. Jenže pst, o tom se nesmí mluvit, to je diskriminace a rasismus...Jo a ještě, nesmí se říkat zloděj, ale neplatící zákazník. Je mi z toho všeho zle!
velvira 13.10. 9:04
Češi jsou největší zloději v obchodech? A ví se určitě, že Češi? Nevím, nesuďte skupinu, suďte člověka.
QueenAkr 12.10. 21:21

Podle mého krade skoro každý...? Víc to nebudu rozebírat nerada bych měla nějaký konflikt atd....
Ilonaw 11.10. 12:49
V obchodech nekradu. Ale ještě za komančů jsem si občas v práci vzala pár bankovních papírů a obálek, když jsem psala dopisy příbuzným. Jenomže tenkrát fakt platilo - kdo nekrade, ten okrádá rodinu - takže se za to ani moc nestydím. Teď dělám u soukromníka a když chci pár papírů, tak si radši řeknu.
QueenAkr 11.10. 11:48

Je tam překlep Kde - Kdo - promiň...
Poslední
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Lorraininy šílenosti
Pani, prosim vás, můžete sebrat to hovínko?
Kradete?
Jak zdolat jez bez lodě (video)
SUPERSTAR 2006
Jak nezabloudit
Nevíte si rady se společným zdaněním manželů?
Začínáš mě vzrušovat, pokračuj!
Čtete bulvární noviny a časopisy?
Manuál pro potenciálně i nepotenciálně nevěrné ženy

Pavlu?aP - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (373)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (72)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si