Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

ANDROMEDA

HUMOR – ZÁBAVA - FANTAZIE
Vítej ve světě, kde poznáš, co znamená, když se kříží realita s fantazií. Poznej, že existuje alespoň jedno místo na světě, kde se mohou dít nadpřirozené jevy, které dovedeme dokázat. Otevři své oči a spatři světlo světa, který není pošpiněn nenávistí a lží. Zde uzříš svůj skutečný osud... a tím osudem je být Královnou nebo Králem říše Fantazie... Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že naděje vždy zvítězí nad zkušeností, že smích je nejlepší lék na zármutek a věřím, že láska je silnější než smrt.

SEX A EROTIKA TOČÍ SE KOLEM TOHO CELÝ SVĚTMilovat někoho znamená, stále překonávat překážky. Tou překážkou pro mne je učinit to, co ty děláš pořád a lehce. Ty stále říkáš dvojsmyslné narážky, ty krásně se na mne usměješ a mé srdce zahřeješ. Když podíváš se tím svým pohledem a očima mě sjedeš, já taju už jen při pomyšlení, že dotkneš se mé kůže lehce, jen špičkami prstů, do vlasů rukama zajedeš a potom přijde políbení, pak na postel položíme se měkce a ty všimneš si mých dvou vzrušených prsů a ... Tohle já nedokážu. Já se umím usmát, podívat se na tebe, sjet tě pohledem a nezčervenat, ale bojím se tě dotknout. Příště však doufám, že se bát nebudu. Doufám, že ani nemusím hrůzou trnout, že odtáhneš se ode mne. Ne to si nemyslím. Ano, rozhodla jsem se - PŘÍŠTĚ TO UČINÍM!
Sex je jen uspokojování sama sebe a na tom druhém nezáleží, je pouze nástrojem k rozkoši. Milování je uspokojování jiné milované osoby a nástrojem k rozkoši jste vy sami!Všichni si myslí že sex je jen zábava, ale není to jen zábava, je to intimní část našeho života a intimita znamená, že ji sdílím pouze jen s jedním člověkem, kterému se odevzdávám celá, a ne že se ukazuji celému světu, jako to dělají ty obyčejné coury. Co na tom, že je bude znát skoro každý muž. Budou okoukané jako zboží, které je vystavené, ale které se po spotřebě vyhodí.Sex je jako karetní hra, když nemáte dobrého spoluhráče, stačí dobrá ruka.Největší rozdíl mezi mužem a ženou netkví ani tak ve stavbě jejich těl, jako spíše v základním rozporu v názorech na otázku, co je upřímně, ale upřímně důležitější, jestli krásný vztah dvou lidí a nebo sex. O co by byl svět krásnější, kdyby tohoto rozporu nebylo. Kolik krásných vztahů dvou lidí plných sexu by bylo na tomto světě.Svět je malý...stejně se všichni jednou setkame v posteli!Mnohé zklamání lze zmírnit konstatováním "Nemusí stát, hlavně, že pevně visí."Když to neuděláš ty, udělá to někdo jiný.Ať je teplo nebo zima, líbání je vždycky prima!!Noc slouží k tomu, aby se lidé milovali, den, aby odpočívali.


28.4.2006 - Zábava - Komentářů:1 - Přidat komentář - Přečteno:6261x

Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
QueenAkr - ANDROMEDA
DODATEK K PRACOVNÍ SMLOUVĚ PLATNÝ OD 1.1.2011
NEDLUŽÍM NIC!
KAŽDÝ MÁME SVÉHO VĚZNĚ
BÁSEŇ
PRO POBAVENÍ
DOJEMNÝ KECY A FAKTA
ŽIVOT
SNESITELNÁ LEHKOST BYTÍ
KÁZÁNÍ ANEB VYNIKAJÍCÍ VTIP
ŽIVOT JE JAK ABECEDA

QueenAkr - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (373)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (72)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si