Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Můj syn si našel starší přítelkyni

Nevím, co s tím, s manželem jsme rádi, že syn někoho má, ale pro mě to není ta pravá :-(, s předchozí přítelkou jsme si sedly, byla jako moje dcera, ale teď?? Mám pocit, že ho slečna štve proti nám, revoltuje, syn už za námi tak často nejezdí, prostě nevím, jak se k tomu mám postavit. V dnešní době se na to nehledí - říkaly mi holky v práci, vím, že je to moderní a pokrokové a že osm let zas není takový rozdíl, ale synovi je 22 a budoucí snaše 30. Co až budou mít děti, co syn, nebude litovat, že má doma starší ženu??

11.9.2017 - Rodina - Komentářů:5 - Přidat komentář - Přečteno:184x

Názory čtenářů

Foxy43 21.9. 13:57
I já mám mladšího partnera cca o necelých 7 let. Ze začátku jsem si říkala, že to nepůjde (přišel mi jako telátko), ale časem se z něj stal rozumný rovnocenný partner, takže ono to k nečemu bude také dobré ;)
Petris 21.9. 9:02
Ahoj,
já to sice pojmu z té druhé stránky,ale...
Já mám přítele o 10 let mladšího. Je mi 37-zní to děsivě,ale...máme spolu již syna,jsme spolu přes 2 roky a rozumíme si.
Samozřejmě někdy máme neshody,ale ano,dospěl a přestal dělat blbiny...
Já jsem spokojena
macronka 19.9. 18:46
Jak se říká, láska je slepá a nemá smysl někomu něco vymlouvat...chápu, že se Vám to nemusí líbit, ale na to si musí přijít sám, jestli mu ten věkový rozdíl vyhovuje, nebo ne...to se vše ukáže až časem. Není dobré to odsuzovat hned od začátku, dnes je jiná doba a já znám mnoho příkladů ve svém okolí, kdy partnerka je starší než partner, včetně mě:) a záleží opravdu jen na těch dvou. Naopak si myslím, že mladí muže vedle starších partnerek dozrávají:)
LuciUch 12.9. 11:43
No jo, ona taky nebude hloupá, jenže ten náš kluk - podle mě - kvůli ní nechal školy :-( to mě mrzí nejvíc. A ona za námi ani nejezdí, děti si myslím, že taky nechce, dle toho, co říkal syn, je to škoda no
Jesa 11.9. 22:04
Ten můj si taky našel v 21 ,starší o 6 let..spíš si našla ona-jeho.Dnes je mu 45,nemají děti,ona si jede kariéru,pořád si vymyšlí někaký svoje ativity,bere půjčky a syn splácí..masér.salon.víkend.školení 150 km od domu+hotel na přespání..a on,když se chce najíst tak si musí uvařit.přitom je moc chytrá a šikovná,,,ale i v tom věku je nedozrálá..pořád jako malý umíněný dítě..Třeba ta vaše bude výborná,jště si ji nebere...ale stejně s tím moc nenaděláme..nám se líbit nemusí,taky bych si byla představovala mladší a hlavně vnoučata..škoda.
Poslední
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
LuciUch -
Můj syn si našel starší přítelkyni

LuciUch - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (863)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (365)
Moje závislosti (151)
Skupča :-)) (141)
Najkrajšie slová (134)
Navody/Tutorials (128)
Patchwork (102)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (72)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (64)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si
Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50 kousků! Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den 5 receptů na plněné papriky: S masem, sýrem i čočkou Jak vybrat sušičku na sušení hub, ovoce i zeleniny Žhavé sexy idoly z devadesátek: Jak dnes vypadají Gere či Travolta? Tipy na podzimní květiny do truhlíku aneb Jak ozdobit balkón na podzim Partnerský horoskop: Jaká znamení zvěrokruhu se k sobě hodí? SILVIE (44): Vyměnily jsme si se sousedkou muže, lidi to nechápou Vyplázněte jazyk: Co poznáte podle tvaru, barvy či povlaku Pomluvy, sex, prosby: 6 věcí, kterým se po rozvodu vyhnout