Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

ANDROMEDA

HUMOR – ZÁBAVA - FANTAZIE
Vítej ve světě, kde poznáš, co znamená, když se kříží realita s fantazií. Poznej, že existuje alespoň jedno místo na světě, kde se mohou dít nadpřirozené jevy, které dovedeme dokázat. Otevři své oči a spatři světlo světa, který není pošpiněn nenávistí a lží. Zde uzříš svůj skutečný osud... a tím osudem je být Královnou nebo Králem říše Fantazie... Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že naděje vždy zvítězí nad zkušeností, že smích je nejlepší lék na zármutek a věřím, že láska je silnější než smrt.

NEVHODNÉ DÁRKY PRO ŽENY


Absolutně nevhodné dárky, které by muž nikdy neměl ženě dát

Nikdy ženě nedávejte něco pro "ulehčení" domácích prací, jako je vysavač, opékač topinek nebo ten mop, co nabízejí na Teleshoppingu. Jediný přístroj, který je přípustný, je vícerychlostní vibrátor (rychlosti "pomalu", "normálně" a "k čemu potřebujete muže?"). Jiným použitelným dárkem je nový typ automatické pračky s vysoceobrátkovým bubnem, na kterou se žena může posadit a přeměnit tak "prací den" na zdroj dobré nálady pro celý zbytek dne.
Žádné čisticí prostředky. Řeknete něco jako "Miláčku, donesl jsem ti ten Bold 2 v 1", a abyste se co nejrychleji rozběhl koupit jí něco draahého na usmířenou.
Nic ostrého, žádné kráječe nebo dokonce nože. Jednoho dne by byly použity jako zbraň proti vám (třeba až přijdete domů "z posezení s kamarády" se stopami rtěnky na límci).
Nekupujte dárky pro sebe s tím, že jsou pro ni. "Zlatíčko, tuhle vrtačku jistě využiješ." Využije: vyvrtá vám s ní díru do hlavy. Další dárek už jí nebudete mít příležitost dát.
Žádné flanelové prádlo, zvlášť ne takové, na němž je Křemílek s Vochomůrkou. Prozradí jí to, že ji nepovažujete za sexy ženskou. Jen se prašťte přes kapsu a kupte jí sexy prádélko; takové, jaké od vás má vaše milenka.
Žádná voňavka bez slavného názvu. Stojí sice jen 50 korun, ale toaletní voda potom opravdu páchne jako toaleta, případně jako děvka, co jde za dvě piva, nebo jako vaše fusekle. Pokud se rozhodnete pro parfém, nelitujte peněz za značkové zboží.
Žádné umělé drahokamy. Běda vám, až se bude chtít pochlubit přítelkyním a zkusí před nimi, jak ten "diamant" řeže sklo. Není také nejlepší nápad koupit jí "náušnice" k použití do bradavek, i když budou pravé. Mohla by se jimi chtít pochlubit na prvním mejdanu tvým kámošům.
Nekupujte jí nic na sebe, i když si myslíte, že rozumíte módě. Pokud nejste transvestita, usměje se a řekne, že ty šaty jsou krásné, ale bude polykat slzy a říkat si něco jako "Proboha, kam si tohle můžu vzít, aniž by mě zatkli pro absolutní nedostatek vkusu. Kromě toho, ona ví, že kostky a proužky se k sobě nehodí.
Nekupujte jí poukázku do posilovny. Většina mužů to ví od té doby, co se pokusili odpovědět jí na otázku "Nevypadám v těch kalhotách tlustá?" Pokud to uděláte, připravte se na měsíční tichou domácnost. (Nebude to tak příjemné, jak si teď možná myslíte.)
V neposlední řadě varujeme před krémem proti vráskám nebo knížkám typu "Jak nebýt od pondělka do neděle stará megera". To nejsou dárky, ale důvody k vážné újmě na zdraví a soud jí takový důvod uzná.

2.1.2006 - Zábava - Komentářů:4 - Přidat komentář - Přečteno:44443x

Názory čtenářů

Petra107 3.11. 15:48
Tento článek mi z pohledu ženy připadá naprosto nepřínosný, myslím pro muže, kteří chtějí své ženě udělat radost. Na webu www.damskedarky.cz jsou dárky za rozumnou cenu okolo 200 Kč a určitě jí uděláte radost přinejmenším kytičkou Grow it, kterou si sama vypěstuje:)myslím, že výběr je pestrý
QueenAkr 3.1. 10:02
Nejste zaujat proti ženám???? S těma financema to asi neni lehké!
rur 3.1. 2:38
Můžu jen přitakat...:-/
Uvítal bych článek Vhodné dárky pro ženy, ale ěště asi tak 100× více bych uvítal článek Vhodné dárky pro ženy za rozumnou cenu...:-))
Poslední
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
QueenAkr - ANDROMEDA
DODATEK K PRACOVNÍ SMLOUVĚ PLATNÝ OD 1.1.2011
NEDLUŽÍM NIC!
KAŽDÝ MÁME SVÉHO VĚZNĚ
BÁSEŇ
PRO POBAVENÍ
DOJEMNÝ KECY A FAKTA
ŽIVOT
SNESITELNÁ LEHKOST BYTÍ
KÁZÁNÍ ANEB VYNIKAJÍCÍ VTIP
ŽIVOT JE JAK ABECEDA

QueenAkr - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (373)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (72)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si