Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

ANDROMEDA

HUMOR – ZÁBAVA - FANTAZIE
Vítej ve světě, kde poznáš, co znamená, když se kříží realita s fantazií. Poznej, že existuje alespoň jedno místo na světě, kde se mohou dít nadpřirozené jevy, které dovedeme dokázat. Otevři své oči a spatři světlo světa, který není pošpiněn nenávistí a lží. Zde uzříš svůj skutečný osud... a tím osudem je být Královnou nebo Králem říše Fantazie... Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že naděje vždy zvítězí nad zkušeností, že smích je nejlepší lék na zármutek a věřím, že láska je silnější než smrt.

CHOV DOMÁCÍCH ZVÍŘAT V EU

Chov domácích zvířat v EU

Evropská unie, do níž - jak dalo referendum - zanedlouho vstoupíme, přinese pravidla a řád do většiny oblastí lidského života. Nové povinnosti čekají i na chovatele domácích zvířat.

Obecně

Všechna zdomácnělá a užitková zvířata, chovaná mimo velkochovy, tedy vaši domácí mazlíčci a to, co máte ve stájích, chlívku, kurníku a na dvorku; mají-li ocas nebo něco podobného, budou podléhat směrnici o standardní evropské délce ocasů, která je stanovena na 12 centimetrů. Mají-li ocasy delší, budou se zkracovat, mají-li kratší, budou se natahovat. Nemají-li ocasy vůbec, budou se nastavovat. Výjimku tvoří pouze hadi. Samozřejmostí se stane odčervení, očkování a u uhynulých kusů zpopelnění. Včetně obřadu.


Kočky

Hmatové fousy podlehnou taktéž zkrácení na standardní evropskou délku maximálně 3 cm. Známé mňoukání nahradí zvuk nový. Místo "MŇAU" budou vaše kočky povinně vyluzovat cosi jako "MŇ.EU".


Psi

Mimo známky se na obojku nově objeví i razítko příslušné obvodní pošty. Bojová plemena už nikdy nesundají náhubek. Nosit ho budou 24 hodin denně. Alespoň svoji energii vybijí při krmení. V platnost vstoupí i omezení EU o počtu štěňat z jednoho vrhu. Ten je stanoven max. na 1 kus. Viz Encyklopedie politiky, sekce Populační politika - Čína - Politika jednoho dítěte.


Slepice

Přestanou blbě kdákat. Podobně jako kočky změní svůj zvukový rejstřík. Nejpodstatnější změna se ale týká snášení vajec. Ta budou snášena slepicemi v přesně stanovených časech na přesně stanovená místa. Dostanou také standardizovanou evropskou velikost.


Kohouti

Budou muset dodržovat noční klid, který oficiálně končí až šestou hodinou ranní. Podřídí se i letnímu času.


Koně

Dostanou euroklapky na oči a nové poznávací značky.


Prasata

Na výkrm těchto hospodářských zvířat budou dohlížet odborníci přes zdravou výživu. Všechna prasata pravidelně podstoupí vyšetření kvůli hladině cholesterolu. Kusy s vyšší než povolenou mírou podkožního tuku povinně absolvují odtučňovací léčbu.


Hadi

Jsou jedinou výjimkou z pravidla o standardní evropské délce ocasů. Zde se totiž uplatňuje speciální paragraf o standardní délce hadů. Ta byla Maastrichtskými kritérii stanovena na 75 cm. Více není třeba. Jedovatým hadům se dále nařizuje přestat produkovat lidskému životu nebezpečný jed. V EU moudře usoudili, že stejně nemá cenu zabývat se výrobou protilátek.


Včely

Budou muset začít dodržovat osmihodinovou pracovní dobu. Zakazuje se práce nezletilých dělnic. Včelaři - jakožto zaměstnavatelé - jsou povinni včelám zajistit v době polední přestávky vysílání výukového seriálu Včelka Mája.


Rybičky

Budou smět v akvárku plavat pouze na západ. Do ostatních směrů pak v nočních hodinách, o víkendech a státem uznaných svátcích.


Papoušci

Mluvící druhy se budou muset povinně naučit křičet: "BRRRRUSEL! BRRRRUSEL!"1.1.2006 - Zábava - Komentářů:0 - Přidat komentář - Přečteno:4998x


Vložení komentáře
Nejste přihlášen(a). Musíte se nejprve přihlásit. přihlásit.
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
QueenAkr - ANDROMEDA
DODATEK K PRACOVNÍ SMLOUVĚ PLATNÝ OD 1.1.2011
NEDLUŽÍM NIC!
KAŽDÝ MÁME SVÉHO VĚZNĚ
BÁSEŇ
PRO POBAVENÍ
DOJEMNÝ KECY A FAKTA
ŽIVOT
SNESITELNÁ LEHKOST BYTÍ
KÁZÁNÍ ANEB VYNIKAJÍCÍ VTIP
ŽIVOT JE JAK ABECEDA

QueenAkr - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (373)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (72)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si