Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Život okolo mne

Nejen cestou z práce a do práce

Jarní touha

„Podívej se, dnes mi vyšel ten inzerát. Jak já bych si přál hodnou ženskou. Víš, ona nemusí být pěkná, ale milá, joó a neměla by být blbá. Nebudou mi vadit ani její silnější boky, ale mohla by mít dlouhé nohy, vlasy takové kaštanové nebo medové, blondýny jsou blbé, černovlasé někdy chytré jak rádio. A taky nesmí mít dítě. Bude to síla po dvou letech baba. Docela mám bobky. Už se mi o ní zdálo. Dáme si sraz na lavičce v centru. Poznávací znamení bude Kofola, půllitrová flaška v ruce. Mám to vymyšlené a to dost dobře.“ čekatel s i natáhl před sebe nohy a stále zíral na noviny s otištěným textem v rubrice Seznamka.


Je sobota ráno, slunce na modré obloze ukazuje své dlouhé paprsky a slibuje, že již fakt bude pěkně. V MHD směrem zahrada si sedám na pravé zadní sedadlo pro 4 osoby. Vlevo ode mne pokládám tašku se zásobami jídla na dva dny, další místa zabírají dva pánové. Jeden pořád mává před sebou novinami a druhý si povšimnul, že celou dobu poslouchám a usmívám se.


„Kámo, to jsi borec, dát si do novin inzerát. Ale máš to fakt vymyšlené, v sobotu tam je i program, tak si ti koupí možná více lidí. Já bych se bál. Co když se jich ozve moc nebo nikdo nebo budeš jako ten chlap z knížky od Párala. Ten měl ženských jak týden dnů nebo možná i více. Fakt nevím, vždyť nám loni bylo třicet.“ zhodnotil situaci kámoš v kárované košili.


Autobus prudce zabrzdil a moje taška se posunula ze svého sedadla blíže k čekateli. Ten ji zachytil natažením ruky, a poté co se ujistil, že si nákup držím, tak si vzal znovu řeč. Úvaha o něm patřila sice károvanému, ale vždyť jsem byla tak blízko, že jsem vlastně poslouchat musela.


„Fakt je dneska můj velký den. Podívej se na mně. Jsem mladý a perspektivní, tak to tady i píšu.“ znovu hrdě zamával novinami v ruličce.


„Chodím do práce, v baráku u našich mám celé patro, minulý týden jsem natřel celý plot. Každý pátek večer dělám mámě nákupy, jeden krát do měsíce se ožeru jak prase. Chodím čistý, nesmrdím.“ nadzvedl svou paži a přivoněl si, zda je pravda, co říká.


„Trička a džíny nakupuji na tržnici, ale pozor, kámo, trenýrky mám vždycky kvalitní a boty kožené nebo originální sportovní. Na to si potrpím. A jak říkám, ta ženská musí mít šťávu. Dám na první pohled. Umyté vlasy, v puse zdravé zuby, úsměv jak Mona Lisa, prsa ve výstřihu, svoje nehty a čisté boty. Fakt mám obavu. Napíše mi taková?“ čekatel s vlnitými delšími vlasy svázanými modrou gumičkou povytáhl své trochu srostlé obočí, podíval se na kámoše a otočil hlavu i ke mně.


„Ať vám to vyjde, sorry, že jsem poslouchala, nešlo to jinak.“ řekla jsem s úsměvem a vystoupila. 28.5.2011 - Povídky - Komentářů:0 - Přidat komentář - Přečteno:2072x


Vložení komentáře
Nejste přihlášen(a). Musíte se nejprve přihlásit. přihlásit.
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Sarbedka - Život okolo mne
Lžičky aneb Vím, že tě mám
Maska
Tajné nákupy
Mezi nebem a zemí
Od té doby
Lenora
Zvěřinec na gauči aneb s kým máme tu čest
Sebevědomí
Turecké lázně aneb očista těla
Matko, já tě zabiju aneb strach

Sarbedka - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (373)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (72)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si