Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Život okolo mne

Nejen cestou z práce a do práce

Jak nás balí muži aneb sběratel nebo modelář


Seděli u vedlejšího stolu. Asi to bylo první rande. Seznámeni si byli navzájem na nějakém pracovním setkání. A padli si do oka. Kontakty na sebe dostali od přátel. Chtějí se poznat více.


ON měl okolo 45ti let, hnědooký, krátké hnědé vlasy již byly lehce prošedivělé, sportovně oblečený, na ruce značkové hodinky, příjemně voněl, boty měl kvalitní a čisté. ONA měla okolo 35ti let, hnědooká, plavé vlasy měla po ramena, občas si je nervózně natáčela na prsty, červený svetřík, džíny, vysoké podpatky, velkou kabelku a na obou rukou celkem 6 zlatých prstenů, na krku zlatý řetízek, který končil v hlubokém výstřihu s přívěsem malého pavouka, když se smála, bylo ji docela slyšet.


Ty její šperky ho asi zaujaly. Ptal se, kolik jich má, zda je častěji dostává nebo si je kupuje sama. Že je to zvláštní, že oba dva jsou singl a navíc stále bez dětí. Třeba se opravdu měli potkat. Osud si někdy dává na čas. I on má svůj byt, dobře placenou práci. Na dovolenou již jezdí většinou sám, jeho kamarádi mají rodinu a volný čas na pánskou jízdu si ukradnou tak 1x do roka. Děti by mu nevadily, docela se na ně těší. Ne ONA nemusí mít strach, že ON na ni bude tlačit, vždyť mají teprve první schůzku. ON není sběratel. ON je modelář. ONA se usmála a odpověděla, že fakt neví, co ON tím myslel.


Sběratel vás pozve domů na sbírku motýlů, brouků nebo autíček. Usadí vás na pohovku, nalije sklenku vína, posadí se kousek od vás, aby se mohl rychleji přiblížit, to když ukazuje na stěně nad vámi exempláře v rámečku nebo na poličce. Musíte se lehce otočit, chcete přece vidět tu sbírku, proč byste tam jinak seděla. On si přisedne blíže, vysvětluje, ukazuje, občas se vás náhodou dotkne a pak vás začne líbat. No a vy se jako lehce bráníte a nakonec podlehnete. Jde na to rychle. To já nejsem.


Modelář. Ten jde na to pomalu. Má trpělivost. Víte, modely letadel, aut, to je drahý koníček. Rozmyslí si co koupí. Pak to skládá a lepí. Poté čeká. Musí to pořádně držet dohromady. Pak přemýšlí o barvě. Nátěry jsou třeba i tři. Po každém vždy čeká. Musí to zaschnout. Pak ještě zdobení a nápisy. Pak se zase čeká. Je zvyklý obdivovat, lehce se dotýkat, má v ruce cit, musí mít i představivost. Je stále hravý a přitom opatrný. Trvá delší dobu, než model vzlétne nebo se projede po kolečkách, ale pak je to paráda.  Prostě je to hračička. Má to v rukou.


ON zjistil, že poslouchám jejich dialog, pousmál se. Usmála jsem se taky a na ubrousek napsala velkou jedničku, kterou jsem mu ukázala. ONA zjistila, že pohledem zavadil jinde než na jejího pavoučka. Mé ohodnocení jejího společníka neviděla.


ONA se zeptala, zda rád tančí. Prý slyšela nebo četla, že rozumí-li si dvě osoby v tanci, tak si budou rozumět i v milování. Ploužáky tančím velmi rád, řekl ON. 


A Vy, koho máte doma nebo jste kdo?30.1.2011 - Povídky - Komentářů:0 - Přidat komentář - Přečteno:1885x


Vložení komentáře
Nejste přihlášen(a). Musíte se nejprve přihlásit. přihlásit.
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Sarbedka - Život okolo mne
Lžičky aneb Vím, že tě mám
Maska
Tajné nákupy
Mezi nebem a zemí
Od té doby
Lenora
Zvěřinec na gauči aneb s kým máme tu čest
Sebevědomí
Turecké lázně aneb očista těla
Matko, já tě zabiju aneb strach

Sarbedka - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (373)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (72)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si