Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Váš nejmilejší polštářek ke snění!

Můj niterný svět s odstupem i bez něj!

Můj boj o místo na zemi - aneb co mi život provádí:)


Moje veselá pouť prý začala tak, že mě matička nechala i s kočárem před obchodem a šla domů. Bylo to na vesnici, kdekdo nás znal, ale asi by pes pod kočárem nedovolil přiblížit se ke mně. Prý mě tam nenechala dlouho. Později mě semtam kontrolovali, jestli spím a našli mě venku na dvorku, blaženě jsem si tam hrála s pískem a kamínkama! Někdy jsem nebyla opatrná a najednou se vedle mě ozval někdo, o kom jsem zrovna mluvila. Už naštěstí nevím, o co šlo, jen jsem se chtěla propadnout. Dokonce jsem šeptala tajemství té ze dvou sester, která ho neměla vědět, protože ke mně dala hlavu rychleji, zvědavec jeden. Zřejmě mě to tehdy pěkně rozzuřilo.


Jedli jsme tak 3 sestry s našima oběd a najednou mi vyletěla ruka a plesk! Totiž, ucítila jsem nad svým jídlem zvláštní stín, tak jsem musela před zlodějem zasáhnout a hranolky si chránnit. Máma to nečekala a tak se lekla, až poskočil stůl. Trefila jsem se jí přesně na ruku. Nejprve všichni vvyjekli a pak se děsně dlouho smáli. Od těch časů tvrdí, že vidím, ale slepotu hraju. Nedivím se jí.


Další zapomenutí mé maličkosti si už pamatuju, bylo to večer na parkovišti. Zřejmě mi nesvědčilo přestěhování se do města... Rodinka vystoupila z auta a já čekala, kdo mi podá ruku. Potom jsem čekala, kdo se vrátí pro mě - "třeba měli ruce plné"! Třeba.... zapomněli. Nešla bych pryč, ani o krok, aby mě hlavně našli, kdyby mě teda hledali:) Až přišly k večeři dvě děti místo tří, začali se dohadovat. A já trouba stála venku u auta a slzičky mi tekly, místo abych křičela, okna nebyly tak daleko. Byla jsem trouba dítě! Jooo, to mi připomnělo, jak jsem jindy stála blizoučko našeho auta a táta popojel, hrozně jsem zpanikařila, že mě přejede, takže vlastně křičím, když nemusím:)


Mám však v sobě nejspíš aspoň čidlo pro hledání věcí a to většinou netuším, kde jsou. Nedávno jsem zaslechla padat klíče - zvonily už ve vzduchu. Otočila jsem se za sebe, zvedla je ze země a podávala tátovi. Jen něco stačil zakoktat a v tom si je pán za náma začal bránit. Hned však poděkoval, třeba se i podivil.


Jindy podám najednou z regálu něco, co můj průvodce nemůže dlouuuho najít, padajících mincí a zapalovačů bych měla hezkou sbírku, škoda, že nejsem kleptoman, to by mi šlo. Jen svoje věci ne a ne najít. Někdy teda ani byt!!! Bratránek mě vedl ke vchodu, že zaběhnu 4 patra pro něco domů a hned se vrátím. Túdle, nebyla jsem schopná odemknout. Když se mě nedočkal, šel mi naproti, došel až ke mně. Řekla jsem u, že taky přece nemáme rohožku - na to prohlásil, že rohožky nejsou nikde, za to jmenovky všude!!! Tak mi došlo, že se dobývám do cizích dveří - nebyl to příjemnej pocit. Naštěstí se neotevřely.


Před pár lety v drogérii jsem byla zvědavá na pánské deospreje. No - máma mi podala nějakej "formen" a šla se rozhlídnout dál. Sundala jsem víčko milého spreje, stiskla jsem jemně rozprašovač a žádné sssssssss se neozvalo. Tak jsem přitlačila, snad sakra nikdo nekouká - stále žádný zvuk. Přiblížila jsem sprej k uchu a rozprašovač podržela. Na uchu to lechtalo, tak jsem otočila hlavu a rázem jsem měla obličej i ruce od pěny po holení. Zazdila to maminečka, když se otočila a pronesla - pro boha, co děláš? Sháněla kýbl s vodou a děsně jsme se smály. Otázky typu - co děláš a kam to padáš - vážně miluju. Vůbec nákupy s mámou jsou zážitek, někdy prostě nemá brejle. Erotický čaj ani exoticky nechutnal..., ještě k tomu šílela z mojí zvědavosti a nechtěla mi prozradit že TAMTO je lepidlo na její chrup a v té krabičce, co jsem s radostí objevila byly zřejmě kondomy... Ne a nechtěla mi je kou´pit! Taky jsme vracely místo cédéčka jen prázdnej obal, no nic:) Ještě jeden úlet máme společnej - a totiž, dělali jste někdy sníh z bílků v shakeru? Někdo mi tvrdil, že to jde, tak to prej mám zkusit! U našich v kuchyni! Držet shaker pevně dole a nahoře, pro jistotu. Neee hala bala jako já. Prásk a pak totální ticho! Byla jsem najednou celá kudrnatá od lehoučké pěny, v každé ruce část shakeru a čekala jsem facku jako hrom. Ve třiceti a oprávněně. Mamina ztuhla strachy, že začnu ječet, chvíli se nikdo nepohnul, ani ta pěna na koberci a zdi. Jakmile jsme obě zjistily, že další výbuch nehrozí, strašně jsme se smály v nových a nových vlnách. Čistily jsme sebe i kuchyň od vajíček a moc mě mrzí, že nebyl po ruce foťák. Ještě, že se naši chystali malovat.


Ptala jsem se v obchodě se spodním prádlem, mají-li zimní bundy a oni neměli, divný, že? Od té doby mám v sobě zkrytou touhu jentak vcházet do obchodů a ptát se, kde že to jsem! Asi by mě brzo někam zavřeli:)


Naposledy, co mě napadá, mě přítel zapomněl v hospodě. Vrátil se ze záchoda po delší době a zadýchaný... Z venku:)


Tohle se mi neděje denně, ale je prima vidět to pohromadě. Mám prsty často velmi blízko nože, ohně nebo horké hladiny nápojů. Ale nebojte, dávám pozor. Mám se ráda!
5.10.2010 - Zdraví - Komentářů:0 - Přidat komentář - Přečteno:2334x

Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Řízení auta se zavřenýma očima:)
Odkládání!
Strpět nebo se bránit?
Pomazlit a vrátit - aneb kočičí sen!
Kolik pokojů máš, tolikrát jsi člověkem!
Co léčí mou bolest na duši? Přátelé, čas a hlavně víra!
Sním o tajemné návštěvě z nebe
Purpurový tanec
Malý milý virtuální hotel!!!
Vánoce můžou přijít kdykoli!

Dream.pillow - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (373)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (72)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si