Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Život okolo mne

Nejen cestou z práce a do práce

Prdelky

Malé info všem ženám


 

Znáte je určitě taky. Koho? Muže, kteří se rozdělují na horňáky, dolňáky a ostatní. Ty, kteří svým pohledem ženu uhranou, svléknou nebo jen tak zrentgenují a poté vymažou z paměti.


 

A protože je - bylo léto, ale nejen v létě, podívejte se na sebe před odchodem z domu nebo práce vždy do zrcadla, copak víte, kterého z nich cestou potkáte? A nikdy nezapomeňte na vůni…


 

Horňák zaměří svůj pohled od hlavy k pasu. Dál jen lehce posune svůj pohled až k botám, ale už by vlastně nemusel. Někoho zaujmou vlasy. Krátké dlouhé, rovné, kudrnaté nebo s vrabčím hnízdem. Barvy blond, medové, čokoládové, rezavé, červené nebo černé. Jiný si zase všímá očí. Jejich barvy, tvaru, posazení u kořene nosu, v rámečku s obočím. Další miluje nos. Malý, pršák, rovný, antický nebo i vaši velkou skobu. Někdo rád líbá ušní lalůčky, takže se dívá zda-li máte ouška tak je má on rád. Druhý vidí místo vašich rtů vášnivé polibky s vámi nebo zaslechne pouze smích a kouká na zuby. Máte dlouhý krk, široká ramena, to některého zaujme také. Dlouhý pohled určitě zaměří na vaše prsa, ňadra, kozy, dudy,…. Výstřih hraje určitě roli taky. Někdy je pouze důležitý žlábek mezi těmi dvěma kopečky. Pas je tzv. neutrální zóna. Předávací štafeta.


 

Víte, že ucho je erotogenní zóna specificky lidská a jeho cucání, očichávání a lízání znamená m i l u j i  t ě.


 

Dolňák miluje vaše boky. Úzké chlapecké, široké jako z obrazů od Rubense. Vidí pánev, která bude dobře rodit děti. Zadek vám v tu chvíli nehodnotí, protože by vás musel rychle oběhnout. A to většinou nestíhá, pokud se před ním neotočíte zády nebo netančíte, třeba i bosa. Jiný se soustředí na nohy. Jak jsou dlouhé, rovné nebo křivé, tvar kolen, vypracovaná lýtka, kotníky. Druhý sleduje délku chodidel a přemýšlí zda-li jste lechtivá na klenbě, jiný úpravu a čistotu nehtů na nohou máte-li je v sandálcích nebo pouze délku jednotlivých prstů.


 

Víte, že pokud si sednete s jednou nohou ovinutou těsně kolem druhé, tak signalizujete touhu po objímání, je to vlastně účinný pohlavní signál.


 

Ostatní zaujme třeba jen pach nebo vůně. Chloupky nebo depilace na vašem těle. Jak ladně jdete nebo naopak se líně vlečete, pokud to není těžkými taškami, které táhnete s sebou. A je toho více…


 

Víte, že vždy okouzlíte budete-li oblečená jen do pár kapek vaší oblíbené vůně? Koho vůně inspirovala ještě? Třeba Toma Tykwera, autora filmu Parfém: Příběh vraha.


 

A kdo tedy sleduje ty prdelky? Moje nebo vaše kamarádka nebo třeba vy? Já vím o jedné. Svaly hýžďové to je priorita jejího zájmu. I přes džíny s kapsami pozná, jaké spodní prádlo (trenýrky, boxerky, slipy, tanga,…) daný objekt má nebo jeli „na ostro“ tzn. bez. Pokud je ON v obleku, stačí, že si rozepne sako a nechtěně si dá ruce do kapes kalhot. ONA dále vidí, zda-li je jeho zadek šťavnatý, sádelnatý, svalnatý nebo kost a kůže. Jeho pevnost zezadu prozradí stahy břišních svalů, které on začne provádět, když vycítí její pronikavý pohled. Ona se tím baví. Představuje si, jak se objekt svléká, pouští na sebe proud vody a ona ho pak lehce do těch dvou půlek štípe.


 

 4.10.2010 - Povídky - Komentářů:0 - Přidat komentář - Přečteno:2631x


Vložení komentáře
Nejste přihlášen(a). Musíte se nejprve přihlásit. přihlásit.
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Sarbedka - Život okolo mne
Lžičky aneb Vím, že tě mám
Maska
Tajné nákupy
Mezi nebem a zemí
Od té doby
Lenora
Zvěřinec na gauči aneb s kým máme tu čest
Sebevědomí
Turecké lázně aneb očista těla
Matko, já tě zabiju aneb strach

Sarbedka - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (373)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (72)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si