Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Život okolo mne

Nejen cestou z práce a do práce

Pořadník

Pořadník
aneb máte rádi kulturu, ale ne vždy je vhodné, abyste vyrazili sami?
Mám ráda kulturu. Občas ovšem řeším problém, s kým půjdu. Vím, mohu jít sama. Ale to není ono, pokud se nemůžete v rámci kulturního zážitku podělit o první dojem osobě sedící vedle vás. Manžel moji zálibu, převážně k návštěvě divadel, chápe, ale tzv. nestíhá toho tolik kolik já. Jeho nápad: „Tak si najdi doprovod“ jsem vyřešila rychle.
Partnerem číslo dvě se stala moje sestra. Vkus máme podobný, jen si musíme říci v čem půjdeme. Stačí si oznámit barvu, kterou plánujeme mít na sobě. Podle toho hned poznáme, která z nás má jakou náladu. Protože se snažíme být pozitivní, můžeme být celé v černém oděvu, ale barva šperku prozradí vše. Proto se máme rády. Ovšem ne vždy má sestra čas jít se mnou.
Doprovodem číslo tři je můj kolega. Zároveň vím, že pokud jdu na operu, tak ho mohu oslovit vždy jako prvního. Je galantním a milým společníkem. Jen jednou mi svým osobitým humorem řekl: „A není to bossing?“ no a pak čekal na svou roli delší dobu. Prostě jsem šla na operu s jinou osobou mi milou. Jeho věta se již nikdy neopakovala. Vykáme si.
Společnicí číslo čtyři se stala má obchodní klientka. Její manžel má tolik práce, že se o našem setkání s kulturou dozví většinou až po akci. Spolu vyrážíme i na koncerty. Máme se navzájem ve svých pořadnících. Svého manžela má jako jedničku také.
Na pořadové číslo pět se nahlásil obchodní partner, který zjistil, že na dobíjení baterek potřebuji úplnou samotu a nebo naopak - příběhy jiných okolo sebe. Může se na mne spolehnout. Vždy na něho čekám 5 minut. To je asi to umocnění čísla pět. Taky se většinou zeptá v čem půjdu. Nevím proč. Ale je to milé. Vykáme si.
Nepravidelným společníkem je šestka. Je to moje kolegyně z práce nebo někdo z obchodních partnerů. Dalo by se říci, že je to osoba, které chci udělat radost. Už jen můj návrh, že půjdeme za zážitkem spolu, je potěší. Po představení nebo koncertu mi to potvrdí. Zatím vždy. Vždyť každý z nás potřebuje občas vygumovat. Vykáme si.
Číslo sedm se mnou ještě samo nebylo. Do mého pořadníku ho zařadila jeho vlastní paní. Jednou jsem byla se svou „jedničkou“ na hře Ideální manžel a pozvala jsem své obchodní partnery. Vlastně klienta s jeho paní. Ta mi dala před představením otázku: “A kdo to je ten ideální manžel. Vy ho znáte?“. Má odpověď byla prostá: „ Můj bude sedět vedle mne. No a ten Váš bude taky vedle Vás nebo ho uvidíte na jevišti. Odpověď znáte jen Vy.“ A kde byl? Samozřejmě seděl po její levici a proto může být i v mém pořadníku.
Vzkaz: „Milá sedmičko, já něco vymyslím.“
A co Vy, máte inspiraci?


12.9.2010 - Povídky - Komentářů:0 - Přidat komentář - Přečteno:2049x

Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Sarbedka - Život okolo mne
Lžičky aneb Vím, že tě mám
Maska
Tajné nákupy
Mezi nebem a zemí
Od té doby
Lenora
Zvěřinec na gauči aneb s kým máme tu čest
Sebevědomí
Turecké lázně aneb očista těla
Matko, já tě zabiju aneb strach

Sarbedka - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (373)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (72)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si