Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :)

Finclub Vám nabízí velké množství výrobků z oblasti zdraví, krásy a péči o domácnost. Chceme pomáhat všem na cestě ke zdraví, k úspěchu a seberealizaci. Využívejte výhod zákaznických a spotřebitelských klubů za nákup jejich výrobků. Připravujeme dárky, slevy, akční balíčky, speciální nabídky a spoustu dalších výhod - třeba i možnost výdělku a kariéry. MOJE STRÁNKY

Kabátek pro vaši pleť

 


V zimě klade příroda a životní prostředí na pleť zvýšené nároky. Mráz, smog, sníh a mlhy se postarají o zátěž, která pokožku i na další měsíce krutě poznamená. Proto bychom také v tomto období neměli zapomínat používat mastné krémy, jejichž základem je olej (tyto krémy jsou označovány jako voda v oleji) a které chrání pokožku před nepříznivými účinky studeného počasí. Žádané jsou zejména kosmetické přípravky s vysokým obsahem vitaminu E, z našeho sortimentu to jsou Vita E oční krém, Niance, Balance a Balzám na suchou pleť.

Vitamin E je biologická látka, která ochraňuje buněčné stěny před náporem volných radikálů, jinými slovy je to antioxidant, který se podílí na prodloužení životnosti kožních buněk. Zpomaluje stárnutí kůže a předchází vráskám. Ženy oceňují jeho příznivý vliv na elasticitu pokožky, i když cenné jsou také jeho zklidňující a hojivé účinky. Naše krémy obsahují několikrát více vitaminu E než jiné výrobky a dokonce 3 - 4x více než speciální mast na popáleniny, kterou si můžete koupit v lékárně.


Nejmastnějším přípravkem z řady Finline Gold je Balzám na suchou pleť, který se používá hlavně k ošetření suché, narušené a šupinaté pleti. Je jemný, velmi dobře se nanáší a vstřebává. I přes svůj vysoce mastný charakter pleť nepřemašťuje, pouze ji důkladně a účinně vyživuje. Podle ohlasů je vyhledávaným pomocníkem např. při problémech se zarudlou pletí nebo při pocitu napnuté pokožky. Pokud Balzám nanášíte přes den, ochrání vás nejen před klasickými nepříznivými vlivy počasí, ale ošetří i po dlouhodobém pobytu v extrémních podmínkách (hory, vítr, zmrzlé kapky deště). Na noc jej doporučujeme k ošetření krčních partií a dekoltu. Tato místa si vyžadují maximální výživu, a právě v noci si pokožka odpočine nejlépe a je schopna přijímat nejvíce živin.

Tři místa prozradí váš věk rychleji než ostatní: oční partie, ruce a krk. Přitom krk je částí těla, na kterou mnoho žen zapomíná. O pokožku krku je nutno pečovat stejně jako o celý vzhled a už v mládí (podle knih od třicítky) si zasluhuje zvláštní pozornost. Pokožka na krku podstatně rychleji stárne, protože je hůř chráněná, má méně mazových žláz, je méně vláčná a méně odolná. Je chudá na tuk a vlhkost a dostává zabrat hlavně v zimě, kdy roláky a vlněné šály kůži na krku nemilosrdně vysuší. V takovém případě je třeba bez prodlení sáhnout po Balzámu na suchou pleť, který pokožku na krku opět osvěží. Přípravek pokožku zklidní a poskytne jí komplexní hydrataci, to vše díky obsahu vitaminu E, panthenolu a jojobového oleje. Violka trojbarevná pak násobí jeho regenerační schopnosti. Balzám na suchou pleť je vysoce snášenlivý a vhodný i pro zákaznice s citlivou pletí. Veliké balení 120ml (většinou je 50ml)16.11.2009 - Kosmetika - Komentářů:0 - Přidat komentář - Přečteno:2662x


Vložení komentáře
Nejste přihlášen(a). Musíte se nejprve přihlásit. přihlásit.
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Ošetření pleti krok za krokem
Pracovat tvrdě nebo chytře? Volba je na vás
Nová antioxidační kosmetika s GOJI a granátovým jablkem
Za pár kaček spousta oblečků
Skvělé slevy 20% a 30%
Pro voňavé, klidné a spokojené dítě
SLEVA 15% - VYUŽÍVEJTE VÝHOD
Slevy 20% a 30% - Nakupujte výhodně
Test na skryté krvácení ve stolici může zachránit život
Jak být odolný a nebát se číhajících nástrah

-Zuzik- - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (373)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (72)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si