Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :)

Finclub Vám nabízí velké množství výrobků z oblasti zdraví, krásy a péči o domácnost. Chceme pomáhat všem na cestě ke zdraví, k úspěchu a seberealizaci. Využívejte výhod zákaznických a spotřebitelských klubů za nákup jejich výrobků. Připravujeme dárky, slevy, akční balíčky, speciální nabídky a spoustu dalších výhod - třeba i možnost výdělku a kariéry. MOJE STRÁNKY

Chcete pracovat z domova?

 


Chcete pracovat z domova?

Komu by se nechtělo pracovat z prostředí, kde se cítí nejlépe? Z prostředí svého domova, ze svého oblíbeného domácího křesla. A přitom být nablízku těm, které má rád a na kterých mu záleží - své rodině. Určitě je to sen většiny z nás.  Bohužel, v klasickém zaměstnaneckém poměru je to sen jen těžko realizovatelný.

Přeci jen vás asi bude šéf nutit chodit do práce a být na pracovišti v určenou pracovní dobu, bez ohledu na to, zda se vám ten den zrovna chce nebo nechce… Mnoho lidí jistě už nejednou zatoužilo po tom, aby si tak trochu mohli vybírat pracovní dobu i místo práce sami. Síťový marketing toto nabízí.

Samozřejmě, nejde to hned na začátku, když se vaše podnikání rozjíždí. Ano, na MLM (síťový marketing, chcete-li) totiž musíte pohlížet jako na podnikání. Nicméně,  pokud jste šikovní, tak se za určitou dobu dostanete na takovou úroveň příjmů z MLM, že už pro vás může být zajímavé uvažovat o tom, že dáte výpověď v zaměstnání a budete se síťovému marketingu věnovat naplno. Budete tak mít více času na své podnikání a tím pádem samozřejmě i více času a příležitostí na vytvoření vyššího příjmu!

Díky moderním technologiím si můžete nejen číst tento článek, ale můžete na nich postavit i vaše podnikání v systému MLM a to vše z domova!

Proč byste nemohli získávat nové distributory do vaší skupiny po internetu? Proč byste nemohli vaše výrobky prodávat ve vašem vlastním internetovém obchodě? Proč byste nemohli vaši skupinu distributorů vzdělávat i prostřednictvím internetu? Že to všechno jde? Přesně tak! A není ani tak těžké zamyslet se a pak hlavně vymyslet, jak to udělat. Chce to jen trochu přemýšlení. A když to nepůjde přes internet, tak máte telefon - a s tím umí zacházet každý.

Asi vám úplně neodpadnou schůzky nebo školení, ale mnoho práce v síťovém marketingu budete moci udělat z pohodlí vašeho domova. A přitom vstupní náklady do tohoto typu podnikání jsou minimální. Ano, liší se společnost od společnosti. V té, pro kterou pracují já Finclub, to je pouhých nyní 251,-Kč, za které nejen že budete moci začít podnikat, ale dostanete i spoustu materiálů do začátku vašeho podnikání a nyní do konce roku i výrobek za 1,-Kč v hodnotě 200,- Kč, tím pádem vás registrace vyjde na pouhých 52,-Kč, při zakoupení výrobků v hodnotě 450,-Kč.  

Na adrese www.fcc.wbs.cz  se můžete sami přesvědčit a rovnou i zaregistrovat! Dostanete se tak do skupiny, o kterou je dobře postaráno jako v oblasti školení, tak i předávání novinek a informací. Zbytek pak už bude záležet jen na vás!

Chtěli byste pracovat z domova? Věříte, že MLM je jednou z cest, jak toho dosáhnout? Neváhejte a kontaktujte nás: adamkovazuzka@seznam.cz


8.11.2009 - Práce a kariéra - Komentářů:1 - Přidat komentář - Přečteno:14902x

Názory čtenářů

japonika 12.11. 22:42
30.9. 19:10 5% + -Proč se stát členem SBS TRADE?
Zanedbatelné vstupní náklady. Registrační poplatek za neuvěřitelných 55 Kč,bez povinných nákupu s doživotní slevou 20%
Za tuto dotovanou cenu získáte doživotní slevu na všechny výrobky SBS TRADE, propagační materiály a níže uvedené prostředky podpory prodeje.
Registrační balíček obsahuje :
Nový katalog SBS TRADE
Plastovou měrku na prsteny
Školící materiály SBS TRADE
Doživotní slevu 20%
Poštovné, balné a dobírku je dle aktuálních tarifu pošty.
Sama prodávám šperky už dlouho a není to nic těžkého. Pro ženy na MD je to příjemný přivýdělek a nejen pro ně.Poznáte nové lidi a navíc okamžitý zisk pro vás je 20%.A můžete mít i větší zisky.Ze začátku jsem si moc nevěřila ale šperky od SBS Trade se prodávají sami.Jestli máte zájem nebo se chcete jen tak informovat tak mě kontaktujte a já Vám ráda zodpovím na všechny Vaše otázky
Poslední

Vložení komentáře
Nejste přihlášen(a). Musíte se nejprve přihlásit. přihlásit.
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Ošetření pleti krok za krokem
Pracovat tvrdě nebo chytře? Volba je na vás
Nová antioxidační kosmetika s GOJI a granátovým jablkem
Za pár kaček spousta oblečků
Skvělé slevy 20% a 30%
Pro voňavé, klidné a spokojené dítě
SLEVA 15% - VYUŽÍVEJTE VÝHOD
Slevy 20% a 30% - Nakupujte výhodně
Test na skryté krvácení ve stolici může zachránit život
Jak být odolný a nebát se číhajících nástrah

-Zuzik- - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (373)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (72)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si