Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :)

Finclub Vám nabízí velké množství výrobků z oblasti zdraví, krásy a péči o domácnost. Chceme pomáhat všem na cestě ke zdraví, k úspěchu a seberealizaci. Využívejte výhod zákaznických a spotřebitelských klubů za nákup jejich výrobků. Připravujeme dárky, slevy, akční balíčky, speciální nabídky a spoustu dalších výhod - třeba i možnost výdělku a kariéry. MOJE STRÁNKY

Skvrny - jak na ně?

 


Skvrny jsou prostě všude, objevují se náhodně a mnohdy nevíme ani jak. Jednou je to  neopatrností, po druhé nešikovností a po třetí tam prostě je. Ale jak se jich zbavit, když už nepomáhají rady kamarádek, babiček a všech známých? Všichni jistě známe Vanish, ale ten na všechny skvrny nezabere (mě zničil oblečení), pak jsou to další přípravky jako Ariel, Perex apod. Všechno již máte vyzkoušeno, např. na tričku – to už je oprané minimálně 20x, ale skvrna tam pořád je. Vciťte se do mé kůže – moje bílé nejoblíbenější tričko (nebylo levné) a je mi líto ho jen tak vyhodit, a tak to zkouším pořád dál a dál. 

Až jsem začala prodávat kosmetiku FCC clubu, tak jak postupně zkouším výrobky, tak mě napadlo vyzkoušet LA OCA, je to skvělý odstraňovač skvrn od španělského výrobce CODINA. Tak jsem si koupila a vyzkoušela. Nastříkala jsem ho na skvrnu (byla od borůvek) a pak ještě přilila trochu přímo do pračky.  Po chvíli vytáhnu tričko z pračky a nevěřila jsem vlastním očím, skvrna byla konečně pryč.


Po překvapení, že skvrna okamžitě po prvním vyprání pustila, jsem začala tím čistit všechno: přepraný skoro celý šatník,  potah v autě, koberec, přítelovy všechny montérky. Vše jsem měla krásně čisté a bez skvrn. Co mi akorát nepustilo, tak byl silikon z montérek. Skvrny od ovoce, kávy, jídla, tuku, rtěnky, krve vše bylo pryč. Něco jsem prala v pračce něco v ruce. Lze použít na obojí způsob. A ani jsem to moc nemusela drhnout.

Asi po týdnu šílení, že to fakt funguje, přišla ke mně kámoška, že už je měsíc v nové práci (získala práci jako průvodčí ve vlaku) a že se nemůže zbavit černých nebo zašedlých skvrn na košilích a jejich límcích. Řekla jsem o odstraňovači skvrn LA OCA, tak říkala, že to zkusí, protože Vanish ji na to nezabral. Na druhý den mi volala, že všechny košile má čisté a ať ji donesu další, že to dá své kolegyni, která je ze skvrn taky nešťastná.22.9.2009 - Bydlení - Komentářů:0 - Přidat komentář - Přečteno:3002x

Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Ošetření pleti krok za krokem
Pracovat tvrdě nebo chytře? Volba je na vás
Nová antioxidační kosmetika s GOJI a granátovým jablkem
Za pár kaček spousta oblečků
Skvělé slevy 20% a 30%
Pro voňavé, klidné a spokojené dítě
SLEVA 15% - VYUŽÍVEJTE VÝHOD
Slevy 20% a 30% - Nakupujte výhodně
Test na skryté krvácení ve stolici může zachránit život
Jak být odolný a nebát se číhajících nástrah

-Zuzik- - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (373)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (72)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si