Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :)

Finclub Vám nabízí velké množství výrobků z oblasti zdraví, krásy a péči o domácnost. Chceme pomáhat všem na cestě ke zdraví, k úspěchu a seberealizaci. Využívejte výhod zákaznických a spotřebitelských klubů za nákup jejich výrobků. Připravujeme dárky, slevy, akční balíčky, speciální nabídky a spoustu dalších výhod - třeba i možnost výdělku a kariéry. MOJE STRÁNKY

Máte stále nemocné děti? Chcete ovlivnit jejich obranyschopnost organismu?

Fin Bi-iomare caps je vhodný pro každé dítě i dospělé. Přípravek obsahuje olej ze žraločích jater, který příznivým způsobem ovlivňuje obranyschopnost organismu.


Bi-iomare


1. Jak působí v organismu?

Přípravek aktivizuje imunitní systém, podporuje rychlou reakci organismu na infekci z hlediska tvorby T lymfocytů. Pokud vůbec dojde k onemocnění, nemoci mají mnohem lehčí průběh. Přípravek pozitivním způsobem ovlivňuje stárnutí organismu z hlediska optimální tvorby ochranných buněčných membrán. Dále omezuje poškození organismu při rakovinovém onemocnění, při následné léčbě ozařováním nebo chemoterapií. Umožňuje pokračovat v léčbě bez poškození zdravých buněk, u nichž dochází k tvorbě lépe vybudovaných buněčných membrán. Rovněž výrazným způsobem omezuje růst a tvorbu rakovinových buněk.

 

2. Kdy je vhodné jej doporučit?

- v případě oslabení organismu

- při podpoře obnovy krvetvorby (úrazy, dárcovství krve apod.)

- při poruchách krvetvorby (anémie neboli chudokrevnost)

- při útlumech funkce kostní dřeně po otravách toxickými látkami

- při dlouhodobém užívání léků (antibiotika, antirevmatika, analgetika, kortikoidy)

- u opakovaných onemocnění typu rýma, chřipka, angína, kašel

- u oslabených jedinců v období zvýšených nákaz

- posiluje organismus po prodělaných těžkých a dlouhodobých nemocích

- výborné zkušenosti jsou u onemocnění způsobených poruchou imunitního systému, jako jsou alergie, astma, artritida apod.

- při rakovinových onemocněních

 

3. Je účinnou ochranou pro určité profese, oblasti lidského života?

Tento preparát je doporučován jako pomoc u osob, které se pohybují v místech se zvýšeným výskytem záření, a to u jaderných fyziků, zaměstnanců jaderných elektráren a obyvatel blízkého okolí, zaměstnanců radiologických a radiodiagnostických pracovišť, u pracovníků uranových dolů, pilotů, letušek a také u lidí, používajících při své práci mobilní komunikační a výpočetní techniku.

 

4. Kdy je vhodné začít s jeho užíváním u nádorových onemocnění? Doporučený způsob podávání je samozřejmě ihned po zjištění onemocnění s důrazem na nutnost podávání minimálně 2 týdny před nástupem léčby ozařováním, případně chemoterapií. Po skončení terapie je nutné pokračovat v užívání alespoň 3 měsíce.

 

5. Jaké dávkování u různých problémů je vhodné doporučit?

U imunitních onemocnění dospělí 2 kapsle 3 x denně. Děti 1 - 2 kapsle denně, v začátcích onemocnění je možné zvýšit. U onkologických onemocnění 6 - 12 kapslí v průběhu dne, je vhodná konzultace s lékařem poradenské služby Finclubu.

 

6. Proč bychom jej měli užívat, když se účinné látky alkylglyceroly tvoří v lidském organismu?

Vlivem neustále se zhoršujícího životního prostředí, jako je např. zvýšený výskyt záření, vysoký obsah škodlivin v ovzduší, vodě i potravinách, je tvorba alkylglycerolů buď zcela zastavena, nebo je nedostatečná. Organismus není schopen po přechodnou dobu sám bez pomoci nastartovat imunitní procesy. Jejich doplnění u některých dříve jmenovaných skupin je zcela na místě.

 

7. Je možno přípravek doporučit malým dětem? Ano, je to velmi osvědčená terapie. Je nutno podávat jej s ohledem na hmotnost dítěte.

 

8. Lze jej dlouhodobě užívat při prachových, pylových alergiích? Ano, dokonce je to vřele doporučováno.

 

9. Po jaké době můžeme zhruba očekávat zlepšení? Při zhoršení obranyschopnosti organismu je situace individuální, můžeme však očekávat lehčí průběh nemoci. Zlepšení zdravotního stavu závisí i na celé řadě dalších faktorů, jako je např. výživa, stres atd. Dle současných zkušeností se toto zlepšování pohybuje od 1 - 2 měsíců do zhruba 1 roku za dodržení podmínky pravidelného užívání tohoto přípravku.

 

10. Byly provedeny s tímto preparátem nějaké klinické zkoušky?

Ano, existuje celá řada studií o těchto klinických zkouškách. Např. ve Švédsku byly provedeny studie na několika tisících pacientek trpících karcinomem děložního čípku a karcinomem prsu. Ze závěrů těchto studií jednoznačně vyplývá, že podávání alkylglycerolů má pozitivní efekt jak u minimalizace postradiačního poškození tkání, u prevence leukopenie a trombocytopenie (chorobného snížení bílých krvinek a krevních destiček), tak i u zpomalení růstu nádorových buněk. Postradiační leukopenie - chorobné snížení bílých krvinek způsobené ozářením. Výsledky: 75 % pacientek reagovalo zvýšeným počtem leukocytů (pozitivní efekt), 15 % pacientek stabilizovaná hladina leukocytů a 10 % pacientek bez efektu. Byl také zkoumán vliv přípravku na celkový krevní obraz, výsledek: může se pokračovat v ozařování i u pacientů, u kterých by to jinak krevní obraz nedovolil! Alkylglyceroly působí jako ochranný faktor kostní dřeně.

 Dr. Aimo Niskanen, vedoucí výzkumu fi rmy Hankintatukku Oy ve Finsku (Časopis FINCLUB 1/1998)

 

fin Bi-iomare caps (původně: Biomare Immuno) 100 kapslí 2 kapsle 3x denně Z ordinace:

Existuje skupina dětí, které navzdory moderním lékům stále přicházejí s opakovanými infekty. Tyto děti většinou projdou ambulancemi mnoha lékařů specialistů - imunologů, alergologů apod. a jejich rodiče jsou nešťastní, neboť časté absence v práci je mohou ohrozit i existenčně. S úspěchem jsem u těchto pacientů opakovaně vyzkoušela podávání fin Bi-iomare caps (od podzimu do jara v dávce 2 x 1 kapsle) - vždy se nemocnost výrazně sníží, některé děti mají lepší chuť k jídlu a jsou vitálnější. U malých dětí, které kuličky polykat odmítají, je rodiče propíchnou, vytlačí obsah třeba na lžičku a zbytek mohou sníst sami. O jasném efektu této metody svědčí i to, že se rodiče sami již na podzim zajímají, kdy mohou začít dávat svým dětem „žraloky”. Také u mnoha alergiků dojde k významnému zlepšení i v této oblasti.

Produkt se osvědčilo podávat při menší chuti k jídlu, neprospívání či při stěžování si dětí na bolesti v dolních končetinách ve večerních či nočních hodinách (tzv. růstové bolesti). Jsem ráda, že tento preparát existuje, protože pomáhá mým pacientům šetrným způsobem, produktem na přírodní bázi, kterou organismus zpracovává lépe než čistě syntetické léky.

MUDr. Marie Lachsová (Časopis FINCLUB 2/2001)

 

Pokud chcete zakoupit Bi-iomare můžete zde: http://hwc.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1259457

Pokud se chcete dozvědět víc o tomto produktu nebo o možnosti přivýdělku, můžete se podívat na www.fcc.wbs.cz nebo napište email: adamkovazuzka@seznam.cz

 

 


24.8.2009 - Zdraví - Komentářů:2 - Přidat komentář - Přečteno:15363x

Názory čtenářů

prilezitost_k_vydelk 27.8. 13:37
vynikající, doporučuji .. používám .-))
blogkomfort 25.8. 14:27
Vážení rodičové - nově otevřená specializovaná ON - LINE ambulance ultrazvukové diagnostiky v Brně. Více informací je na www.dc-flipper.cz
Poslední
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Ošetření pleti krok za krokem
Pracovat tvrdě nebo chytře? Volba je na vás
Nová antioxidační kosmetika s GOJI a granátovým jablkem
Za pár kaček spousta oblečků
Skvělé slevy 20% a 30%
Pro voňavé, klidné a spokojené dítě
SLEVA 15% - VYUŽÍVEJTE VÝHOD
Slevy 20% a 30% - Nakupujte výhodně
Test na skryté krvácení ve stolici může zachránit život
Jak být odolný a nebát se číhajících nástrah

-Zuzik- - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (373)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (72)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si