Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Můj bloček

MŮJ KOCOUR

Mám kočku,tedy kocoura a to perského.Jmenuje se Ronny Gran Canaria a je mu 12 let.My mu ale říkáme kocoure,Macku,smetáku a plašane,podle toho,co zrovna vyvádí.Když jsem si ho pořizovala,tak za účelem gaučového mazlíčka.HMMMM "MAZLÍČKA".Pěkný mazlíček!Po bytě občas ho zaregistrujete v podobě žíznivé čáry či rány,která vznikne po nárazu do dveří,když nestačí vybrat zatáčku.Nebo když sedí a kouká do rohu místnosti a strašně mňouká nebo vydává jiné neidentifikovatelné zvuky.To občas slyšíte i nějaké to slovo.A co dalšího je na našem "mazlíčkovi" zajímavého? Nesmíte chodit bosi-to hned jste lovená zvěř a nemáte šanci utéct.Okamžitě vám totiž visí na noze a má z toho děsnou srandu,že konečně něco ulovil.Kdyby to šlo,položí si vás na práh jako kořist.!A co jsme si s ním užili,když se nám jakoby ztratil.To prolézáte celý byt,voláte čičí a čičí nic.Pak už koukáte i do lednice,mražáku,pračky,špajzu a všech skříní,obíháte panelák a hřbitov na proti,oplakáváte ho a on pak jen tak ledabyle vyleze z po za televize,postele či nářadí a kouká stylem."Co blbnete?Vždyť já jsem tady?" Když náhodou ráno déle spím,tak už po osmé ranní stojí u ložnice a vříská:"vstávejte,já jsem už taky vzhůru" a to tak dlouho,dokud opravdu nevstanete.To pak s vámi absolvuje WC a koupelnu a následně i snídani.Přinesený nákup pečlivě zkontroluje a zkoukne,co z toho je pro něj.Své spoluobyvatele,v podobě křečka a dvou andulek,kupodivu toleruje,ikdyž křečka už jednou lovil a andulky taky se mu také už podařilo vypustit z klece.Je to hold šikulka.Myslela jsem,že čím bude starší,tím bude klidnější,ale bohužel,jde do kotěcích let.Takže čekáme,co nám ještě připraví?

29.8.2005 - Rodina - Komentářů:5 - Přidat komentář - Přečteno:22676x

Názory čtenářů

OrcaOrcinus 23.9. 21:45
Naše kočičí čarodejnice mají nejvíc hraní když se má jít spát, nebo o půl šesté ráno v sobotu a neděli. Vždycky přijdou na nějaký způsob jak nás vyhnat z pelechu a dostat svoje sušenky..Ale počkejte vy drápaté čarodejnice, jednou vás vyženu a spokojeně budu spát...Jen nevím kdy se mi to povede...Ono totiž spát bez hřejivých kočičích kožíšků a spokojeného předení si už ani neumím představit.
PS: Ale polštář nedám!! Ten je můj!!!
zaneta 8.9. 13:47
Také mám takového kocoura,chvíli šelma a jinak hrozný mazel,je mu 8 let a jmenuje se Charlie.
kočina 1.9. 23:24
Já mám koček 6. První Borisek už má 12 let a je to osobnost. Vybral mi dokonce i ženicha. Každého špatného, který nebyl vhodný, vyhnal z bytu. Manžela, kterého jsem si před 5 lety vzala, schválil a miluje ho. Další je Mimínek, MIluška, Mikinka, Judinka, Sisinka. Všechny je miluju i když už mi rozbili všechny vázičky, hrnky, cibulák a roztrhali sedačku. Stejně bych je nedala.
Anagel 31.8. 22:31
:O))))))))))))))no to mě čekají věci já mám kočičí dámu je jí 12měsíců a chová se úplně stejně!
Sephira 30.8. 17:05
:-) Přesně jako můj kocour. Bude mu 11, takže je to též trošku starší pán, ale je ve výborné kondici a pořád hravý. Dneska jdu pro nějaký balíček na poštu - to zase bude mít radost, že si může vlézt do krabice!
Poslední

Vložení komentáře
Nejste přihlášen(a). Musíte se nejprve přihlásit. přihlásit.
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Acoustic Tour Miro Žbirka 2009
Zdražování
Listopadové snění
Výměna dětí
Trochu teplíčka v tomto počasí
Bláznivá příroda?
Pozdrav z Českého ráje
Zamyšlení
KRÁSNÉ ČARODĚJNICE!!!!!
HODY HODY DOPROVODY

duli - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (874)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (368)
Moje závislosti (151)
Skupča :-)) (141)
Najkrajšie slová (134)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (102)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (72)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (64)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si
Olga Havlová: První dáma v džínách a s cigaretou Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás? 5 jednoduchých rychlých večeří pro každý den Nutíte se jíst 2x denně, abyste zhubla? Už nemusíte! Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika