Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Felis Sapiens

Z deníku šílené Sephinky

Demence v přímém přenosu

V závěru pracovní doby, kdy už jsme se s kolegyní chystaly odejít z našeho přechodného bydliště, jsem zavedla řeč na VyVolené. Stejně jako já viděla první fragmenty v neděli a zcela jí to stačilo k tomu, aby si na celý pořad a hlavně na soutěžící udělala názor. Zůstává však otázkou, zda se Terka Pergnerka neustále přeříkává a "jeví" z důvodu, že si pořádně "šlehla" a nebo naopak "nešlehla" vůbec. Řekla jsem si proto, že se tentokrát podívám na celé vysílání, abych alespoň jeden díl viděla konečně celý, a to podle zásady „nekritizuj, když o tom nic nevíš“.

A co se mezitím ve Vile odehrálo? Regina je údajně "tanečnice" a asi se jí stýská po práci natolik, že kolegům i divákům předvedla striptýz. (Když teď odbočím - tyhle eufemismy mě vážně dostávají. Prostitutka již není „prostitutkou“, nýbrž o sobě říká, že "působí v erotických službách", striptérka dává přednost označení "erotická tanečnice", vrchní sekretářka se dnes tituluje "office manager" a Rudé právo se stydí za to „rudé“. Nezbývá než se těšit, až budeme na chodbách zdravit floor managerku, která nám bude spílat, že jsme jí pošlapali právě vytřený úsek). Regina jako první rezignovala na sprchování v plavkách a předvedla se téměř zcela nahá – asi to bude jediné, čím na sebe může upoutat. Soutěžící Katka na mě působí rozhodně lépe, navíc má vážně nádherné kudrnaté vlasy, po kterých jsem vždycky toužila, a já se přistihla, jak jí je tiše závidím.

Pak se za asistence Terky Pergnerky vybírala další oběť ze trojice mladých a nadějných exhibicionistů. Veronika, která samu sebe označila za „rapla“, byla mým horkým favoritem. V okamžicích, kdy máte depresi z toho, jak vám nic nejde, jak nic neumíte a že jste vlastně ještě nedokázali ani desetinu z toho, co byste jednou v životě dokázat chtěli, je pohled na něco tak „čistého“ a „průzračného“ výraznou vzpruhou pro vaše pochroumané sebevědomí. Neodolala jsem a napsala SMS kolegyni, zda se též dívá. Opička odpověděla obratem: „To je drsný. Ještě že s ní ten Gott na to kafe nešel. To by se ztrapnil před celým národem a byl by za debYla.“

„Normální“ kluk mi normální rozhodně nepřipadal – chlapa, kterému trvá úprava účesu gelem půl hodiny, který si holí snad i ruce a další hodinu se rozmýšlí, co na sebe, bych musela zabít a ještě bych možná zjistila, že mi vyplýtval tělové mléko se třpytkami.

Třetí dívčinu jsem – jak se teď moderně říká – „nerozdýchala“. Netuším, co větou „jestli chcete vidět zvědavého bobra, volte mě“ chtěla tato filosofka všedního dne říci. A už se to nedozvím, protože postoupil nagelovaný hezounek Michal.

Dneska nechám VyVolené všem vyvoleným i vyloveným a raději si uvařím něco dobrého a dočtu knížku. Sama a v soukromí. Hurá!

23.8.2005 - Zajímavosti - Komentářů:4 - Přidat komentář - Přečteno:99236x

Názory čtenářů

fizolka 27.1. 20:07
Velmi vtipné, čtivé a zábavné.Až budeš mít vydanou knihu, tak dej vědět.Půjde na dračku.Příběhy ze života jsou to neljepší čtení.
yvetta 4.12. 12:07
Píšeš nádherně, obdivuji. Taková kniha by se dobře četla.
Zdena65 24.8. 7:49
Jsi můj člověk ! Píšeš vtipně /tvou knihu bych si určitě koupila/.Můj názor je stejný,jen jsi to asi vyjádřila líp !
doubravka 23.8. 16:48
1) Regina předvedla striptýz proto, že to dostala od štábu za úkol. tím netvrdím, že by jí to nevyhovovalo.
2) zvědavý bobr byla plyšová hračka bobra, soutěžící ho ukazovala před odchodem ze soutěže. mimochodem jsem ráda, že vypadla, její sebevědomí bylo otřesné vhledem k tomu, že byla ošklivá, tlustá a hloupá.
3) pokud o něčem píšeš, asi to chce pořádně sledovat. nebo nesledovat, pokud tě to nebaví, ale pak o tom raději nepsat. :o)
Poslední

Vložení komentáře
Nejste přihlášen(a). Musíte se nejprve přihlásit. přihlásit.
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Sephira - Felis Sapiens
Velmi pozdní ohlédnutí za rokem 2006
Exkluzivní průzkum
Básnička do recitační soutěže
Cating out
Demence v přímém přenosu
VyVolovina
Kočičí lidé I.
CzechTek podruhé
Tancuj, tancuj, vykrůcaj, vykrůcaj, len mi pecku nezrůcaj...
Válka světů

Sephira - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (373)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (72)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si