Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

ANDROMEDA

HUMOR – ZÁBAVA - FANTAZIE
Vítej ve světě, kde poznáš, co znamená, když se kříží realita s fantazií. Poznej, že existuje alespoň jedno místo na světě, kde se mohou dít nadpřirozené jevy, které dovedeme dokázat. Otevři své oči a spatři světlo světa, který není pošpiněn nenávistí a lží. Zde uzříš svůj skutečný osud... a tím osudem je být Královnou nebo Králem říše Fantazie... Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že naděje vždy zvítězí nad zkušeností, že smích je nejlepší lék na zármutek a věřím, že láska je silnější než smrt.

MANŽEL NA ZABITÍ


 


# # > DLOUHÉ ALE SUPER !!! MANŽEL NA ZABITÍ :-))) # # # # > # # # # > Můj drahý, milovaný muž má úžasný zlozvyk a teď poslouchejte,respektive # # # # > čtěte.


# #


# # > Rád slévá různé poloprázdné umělohmotné i skleněné lahvičky v jednu. Když # to # # po sobě čtu, je to možná napsáno nepochopitelně a proto uvedu # # # # > pár příkladů....


# #


# # > Šampon na vlasy- proč jich mít kolem vany 7 když tam mohou být dva vůbec # # # # > mu nevadí, že slije šampon na barvené vlasy se šamponem proti # # # # > lupům...mám doma několik přípravků na okna, jiným myji plastová, jiným # # # # > žaluzie, jiným okna skleněná (babičce). Nač mít tři přípravky, když mohu # # # # > mít jeden, že? A jakmile to objem přípravků dovolí, šup - už mám 3 v 1.


# #


# # > Neštve mě ani tak to, že změní přípravek vůni i barvy,ale sere mě, že se # # # # > nehodí # # # # > použít ani na okna skleněná,ani na okna plastová, ani na žaluzie... Ale # # # # > miláček to vždy stopí na garáž a prý tím jdou skvěle mýt disky na autě.


# # Jakmile mám rozdělaných více čajů a, čajová to já sem, ihned mi je dá # # # # > všechny do jedné krabičky a ty zbylé krabičky vyhodí. Na otázku jak # # # # > poznám teď ten mátový od višňového mi skoro s opovržením odpoví "čichneš # # # # > nééé"...


# #


# # > Nedávno si místo průduškového udělal senný, protáhlo mu to úplně jiné # # # # > dutiny, než měl v plánu! Proseděl na wc skoro celou noc. Když ráno zíval # # # # > u stolu musela jsem mu to vrátit slovy: "Copak Peťulko nečichl sis k # # # # > tomu co zalíváš????" Ten pohled bych vám nepřála vidět .


# #


# # > Je to tři dny zpět, co jsem si koupila nějakou novou ústní vodu, já jsem # # # # > na zuby dost pečlivá, ...mělo mě to ale hned napadnout, když sem tam # # # # > měla dvě rozdělané, že tu novou mám pečlivě schovat, bohužel... Můj # # # # > drahý, milovaný manžel byl rychlejší.... Lidi v noci sem se vzbudila, # # # # > šla se napít # # # # > a měla jsem takový divný pocit v ústech, říkám vypláchnu si... Dala jsem # # # # > si hlt a myslela jsem, že se pos****!!! Tak rychle vzbuzená jsem snad # # # # > nikdy nebyla...hubu jak v ohni.... Honem sem se napila studené # # # # > vody...nepomohlo..


# #


# # > "Ty debile"...nadávala jsem v duchu a to jen s ohledem na děti..letěla # # # # > jsem do mrazáku, vyloupla pár ledových kuliček a seděla na vaně a # # # # > pokoušela se přežít...Věřte - nevěřte, byla to bolest šílená!!!! Když to # # # # > mírně # # # # > polevilo a já jsem se ujistila, že když dýchnu nezapálím peřiny, šla # # # # > jsem si lehnout.


# #


# # > "Květuško, co jsi dělala v tý kuchyni, je ti něco????"A tu mě napadla # # # # > vskutku ďábelská pomsta...."Nemůžu nějak spát lásenko moje", a něžně , # # # # > se zatnutýma zubama, jsem ho pohladila po tváři... po krčku... po # # # # > bříšku... ano, šla jsem až TAM...


# #


# # > "Květuš.. téééď...to nééé".. ale když viděl, že hlavou následuji ruku už # # # # > vykasával pyžamo... jéé jééé ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÚUUUUUUUUU # # # Mohu vás ujistit, # # # # > že orgasmus tonebyl....


# #


# # > "Do prd******cos jedla?"


# #


# # > Usmála jsem se na něj... "Nic miláčku. Byla jsem si vypláchnout pusu, # # # # > víš a nějaký debil slil dvě ústní vody dohromady a ta jedna voda je # # # # > téměř 80ti # # # # > procentní, nekloktá se, ale po kapkách se přidává do vody a tou se pak # # # # > kloktá, takže mám spálenou celou hubu, víš zlato! Tak jsem chtěla, ať z # # # # > toho taky něco máš....."


# #


# # > Než usnul, hezky dlouho se obracel... a slovo se mnou už nepromluvil....


# Ráno


# # si projedu jazykem v ústech....mě se vám úplně sloupla kůže....


# #


# # > Patrně jsem si v noci pusu jednoduše spálila dnes jsem byla na dietě na # # # # > vlažných čajích!


# #


# # > Mimochodem můj drahý a stále milovaný manžel, když ráno přišel z # # # # > toalety, požádal mě o heřmánkový odvar, prý má kvůli mým přihlouplým # # # # > vtipům nějaký problém....Jestli se mu sloupl žalud to nevím,ale ten čaj # # # # > si musel vyčichat sám.


# #


# # > Za to večer...u pračky mě stály dvě aviváže, poloprázdné a neslité v jednu.


# # Ono to třeba k něčemu bylo dobré.....
23.9.2008 - Zábava - Komentářů:4 - Přidat komentář - Přečteno:19805x

Názory čtenářů

QueenAkr 23.9. 21:31
Dostala jsem to emailem pro zábavu a pro pobavení,,,, nic proti mužům nemám naopak přála bych si,aby jich na Dáměbylo více a slušńáků atd,,,,
Askas 23.9. 21:29
S nimi je to těžké, bez nich ještě horší. Moc se mi to líbilo !
memi 23.9. 20:49
Moc hezky napsané , no mužští prostě jsou někdy k nepochopení ale buďme rády že jsou. Přeji hodně radosti a lásky....
Poslední

Vložení komentáře
Nejste přihlášen(a). Musíte se nejprve přihlásit. přihlásit.
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
QueenAkr - ANDROMEDA
DODATEK K PRACOVNÍ SMLOUVĚ PLATNÝ OD 1.1.2011
NEDLUŽÍM NIC!
KAŽDÝ MÁME SVÉHO VĚZNĚ
BÁSEŇ
PRO POBAVENÍ
DOJEMNÝ KECY A FAKTA
ŽIVOT
SNESITELNÁ LEHKOST BYTÍ
KÁZÁNÍ ANEB VYNIKAJÍCÍ VTIP
ŽIVOT JE JAK ABECEDA

QueenAkr - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (373)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (72)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si