Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Skupča :-))

Co mi projde rukama,očima či mozkovnou...

O odstraňování chloupků

povedený putovní mailík... :o)))
Můj večer začal jako každý jiný večer - přijít domů,večeři,pohrát si s dětmi.pak mě napadla myšlenka,kterou jsem si hořkou vypila v příštích pár hodinách až do dna. "Možná bych si dneska mohla voskem odstranit chloupky" a tak jsem se odebrala ke koupelně. Vytáhla jsem inkriminovaný vosk - byl to jeden z těch vosků používajících se za studena, žádný horký vosk, jen umístíte pruhy vosku mezi své dlaně, nahřejete je a oddělíte od sebe. Po té si je přiložíte na nohu (nebo kamkoli jinam) a rychle je strhnete. Takže žádný štráchy, přece to nemůže být tak těžké! Já tedy sice nejsem žádný génius, ale přece tohle hravě zvládnu. (Hmmm, HA HA) Takže s nadšením vytahuji první proužek, dokonce se projevuji jako genius a místo zdlouhavého nahřívání dlaněmi, použiji fén. Ten jej nahřeje na 1000stupňů a já jsem připravena přikládat.Přiložím proužek přes stehno a rychle strhnu. Funguje to! OK, nebyl to právě nejkrásnější pocit,ale dalo se to vydržet. Tak tohle zvládnu. Odstraňování chloupků voskem mě už neděsí.Připadám si jako královna vosků, bojovnice proti nechtěným chloupkům a tvořitelka krásné hladké pleti. Příštím proužkem se budu soustředit na poněkud severnější oblasti mého těla. Než se do toho s vervou vrhnu,jdu zkontrolovat již spící děti. A zpátky do koupelny do dalšího kola mého boje proti chloupkům.Sundám si kalhotky a s jednou nohou na kraji toaletní mísy zaujímám pozici. Stejným způsobem si přiložím proužek nahřátého vosku podél "bikinové linie", přikrývající část mé"krasotinky" až k vnitřní části mé hýždě (ano, hýždě, ten proužek je děsně dlouhý), zhluboka se nadechnu a .TRH!!!!!!


JSEM SLEPÁ!!!! Oslepla jsem bolestí!!! Do pr..!!! S navracejícím se zrakem si povšimnu, že se mi podařilo strhnout pouze půlku proužku. Do háje.Další hluboký nádech a TRH!!Všechno se točí a vidím malé tečky. Myslím, že se složím.Nesmím omdlít, nesmím omdlít! Zdálky se ozývají bubny. Dýchej, dýchej..OK vracím se zpět k normálu.Podívám se toužebně na svou trofej - povoskovaný proužek, který mi způsobil tolik bolesti, s mými chloupky pevně přilepenými. Chci si své vítězství vychutnat a tak pozvednu svou trofej a nevidím žádné chlupy! Kde jsou ty chloupky? A vosk? KDE JE VOSK??? Pomalu se podívám na inkriminovanou oblast, s jednou nohou stále na porcelánové  míse. Vidím chloupky, které měly být na proužku s voskem. Nejsou! Dotknu se a cítím VOSK! Moje nejcitlivější místo těla je pokryto voskem tvořícím z mých chloupků lepivou hmotu. Pak udělám další ohromnou chybu. Vzpomínáte, že má noha je stále na záchodové míse?Já v tomto momentě pokládám nohu na zem. Slepil se! Můj zadek je slepený! Zalepil se! Batolím se po koupelně jako tučňák a přemýšlím jak rozpustitten vosk. Doufám, že nezačnu potřebovat  kakat, to by pravděpodobně explodovalo hlavou. Horká voda! Horká voda přece rozpouští vosk.Napustím si horkou vodu, kterou budu schopna snést, do vany, ponořím voskem pokryté části,vosk se rozpustí a já jej mohu lehce setřít, že? OMYL!!! Vlezu do vany - voda je o trochu víc horká než teplota vody kterou používají na mučení válečných zajatců,nebo sterilizaci skalpelů a posadím se. Velmi záhy zjistím, že ještě horší než slepené dolní regiony  jsou slepené dolní regiony přilepené ke dni vany ve vroucí vodě, která NEROZPOUŠTÍ vosk. Takže nyní pevně přicementována ke dnu vany v duchu děkuju svému  manželovi, který nechal instalovat před měsícem do koupelny telefon a rozhodnu se zavolat kamarádce. Ta jistě zažila podobnou věc a ví nějaké triky,které mne dostanou z  této lapálie. Musím přiznat, že začít telefonát větou: "Takže  moje .. a zadek jsou slepený a přilepený ke dnu vany" je poněkud netradiční. Nedozvídám se od ní žádné triky nebo rady, ale slyším na druhém konci drátu špatně přidušovaný záchvat smíchu.Pak ji napadne, abych zavolala zákaznické centrum, jehož číslo je na straně krabičky s navoskovanými pruhy.No jistě! Ještě budu pro srandu operátorům. Zatímco spolu vymýšlíme různé varianty řešení, začínám seškrabovat své slepené chlupy žiletkou. Neexistuje lepší pocit než sedět ve vroucí vodě slepená až na záda a nasucho si holit citlivé  partie.Teď s již nefungujícím mozkem a silně porušenou hrdostí začínám nabývat jistoty, že budu potřebovat psychiatrickou pomoc kvůli posttraumatickému stresu.Má přítelkyně se mnou stále mluví po telefonu, když můj zrak padne na mou záchranu. Krém, který se používá na odstranění zbylých chloupků,co tím můžu ztratit? Namažu se s ním a do prčic to bolí!!!! Můj zvířecí řev dozajista probudil děti a způsobil u mé kamarádky dočasnou hluchotu, ale je mi to jedno,protože to jde dolů!!

 Funguje to, jsem zachráněná!!!!! Kamarádka mi hlučně gratuluje k vítězství a zavěsí. Úspěšně odstraním zbytek vosku a ve svém bezbřehém zoufalství zjistím, že VŠECHNY chloupky jsou na svém místě. Žádný nechybí! Neopatrně to všechno oholím, no a co, stejně jsou všechny mé kožní buňky umrtvené a nic necítím. Klidně bych si sama mohla úspěšně amputovat celou nohu a necítit bolest.


Příští týden se chystám na barvení vlasů.13.8.2008 - Zábava - Komentářů:7 - Přidat komentář - Přečteno:18762x

Názory čtenářů

Fíbička 6.9. 7:06
Díky za lepší náladu :o)
Janiko1 26.9. 21:57
Tak to je opravdu skvělý zážitek.Vzhledem k tomu že jsme si hrála s myšlenkou příště místo oblíbené Opilky okusit vosk,po přečtení tohoto blogu vím že to neudělám.Momentálně jsem ubrečená smíchy i když s tebou soucítím.
blabolka1 21.9. 22:25
moc děkuji!!ani nevím kdy jsem se tak od srdce zasmála...ze životA
babrlinka 15.9. 12:27
venku leje,je neskutečně hnusně,utratila jsem spoustu peněz a další ohromný nečekaný výdaj za spojku mně čeká,ale tak upřímně jako při čtení tohoto díla jsem se nezasmála ani nepamtuju,stálo to fakt za to, díky,i mé trampoty mi přijdou ted menší
ingrit009 11.9. 11:10
Četla jsem článek jedním dechem myslím že si můj malej myslel že se jeho mamka zbláznila,ale nemohla jsem se ubránit smíchu.Mě se o tedy nestalo ale dokáu si to živě představit.A co vlasy jak to dopadlo?????
zuzak 14.8. 12:03
haha...jak bych viděla sebe asi před 14 dny ;-)..mám naprosto stejnou zkušenost...jen ten telefon mi chyběl..musela jsem si poradit sama :-))))))))
anitram99 14.8. 8:47
Teda, tak dobře jsem se už dlouho nezasmála.Nic proti, ale myslím že nejsi jediná i mě se stalo něco podobného a asi je nás více.
Poslední

Vložení komentáře
Nejste přihlášen(a). Musíte se nejprve přihlásit. přihlásit.
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Skupca - Skupča :-))
...k zamyšlení.....
Instalace programu Manžel
Tak nejak mi to prislo opravdové.....
PF od ČEZ
Hledají se účastníci pro novou reality show !!!
Manžel na zabití
trocha kresleného humouru... :o)
Když máte syny,
O odstraňování chloupků
Těhotenství-Nejkrásnějších 9 měsíců v životě ženy

Skupca - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (373)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (72)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si