Komerční příspěvky mohou vkládat pouze uživatelé, kteří si jejich zobrazení zaplatí. Více info - FAQ.

Felis Sapiens

Z deníku šílené Sephinky

De profundis

Sephinka začíná pomalu ale jistě propadat trudnomyslnosti. Velký podíl na tom má skutečnost, že si neumím představit sebe jako nezaměstnanou. Jsem zvědavá, co všechno si v srpnu ukoušu nudou: možná vymaluju celý barák nebo ostříhám (v případě největší krize snad dokonce i vykácím) keře a stromy na zahradě. Na krmení labutí a každodenní sledování AZ Kvízu mám snad ještě pár desítek let čas. Taky bych mohla napsat knihu, kterou už několik let tajně slibuji vcelku vysokému počtu mužů v mém okolí. Pomalu končím, půjdu si sbalit věci, které jsem si natahala do kanceláře, do jisté doby mého přechodného bydliště. Když si vzpomenu na to nadšení, se kterým jsem přicházela (tj. "naučím se spoustu věcí", "budu jezdit do Bruselu", "zlepším si jazyky" atd.), nejraději bych si nafackovala. Vládne tu vážně příšerná atmosféra - ještě den a čtyři hodiny to tady budu muset snášet.

Aspoň že počasí máme krásné, ale i tak si myslím, že mě nikdo nemá rád. Jedině snad kocour (už se těším, až přijdu domů a pomuchlám to křehké, heboučké, vrnící kočičí tělíčko).

Přeháním, ještě je pár lidí, kteří mě mají rádi. Aspoň trošku. Třeba holčeny. Konečně se se všemi třemi uvidím. Jelikož Naděnka bude muset dát mimino brzy spát, bude se jednat spíše o odpolední party a já to dneska prostě zabalím už za okamžik. Čtyři ženy a jeden desetiměsíční chlap. Takoví jsou dle slov mé matky ostatně nejhodnější, ale od věku 3 let už prý všichni chlapi "značně ztrácejí na své roztomilosti", mám-li to říct slušně (maminka použila velice nepěkné slovo, protože ji večer opět vytočil můj bratr). Do jisté míry je to pravda, ale na druhou stranu se takoví třicátníci zase většinou nepokakávají a v noci zpravidla tolik nevřískají.

Ve hře "Domácí násilí — game over" teď hraju za chlapa. S manželkou (která je příšerně líná bestie, odmítá prát, pořád jen jí a skoro se nemyje, tudíž jsem s ní přestal intimně žít) válčím už 75. den, ale asi mi to moc nejde — pokud s ní odmítnu jít na nějaký stupidní koncert, zmlátí mě a je na mě vůbec nepříjemná. Náš vztah je proto velice krátce před rozpadem.

Včera mi Králevic dánský oznamoval, že dnes odjíždí na 14dní do Chorvatska — hned jsem se ho zeptala, jak si ve hře stojí on. Tipovala bych, že jeho partnerka s ním přežila tak dva dny, maximálně tři. On ale neodpověděl. Asi nemá hry ze života rád.

Adam mi před chvíli poslal krásný vtip: "Tati, co je to ještěrka?" — "To je takový krokodýl, který přežil vládu Sociální demokracie." :-)))

21.7.2004 - Společnost - Komentářů:0 - Přidat komentář - Přečteno:24514x


Vložení komentáře
Nejste přihlášen(a). Musíte se nejprve přihlásit. přihlásit.
Přihlášení - registrace


Nejnovější texty
Pedig a Slovensko
Sephira - Felis Sapiens
Velmi pozdní ohlédnutí za rokem 2006
Exkluzivní průzkum
Básnička do recitační soutěže
Cating out
Demence v přímém přenosu
VyVolovina
Kočičí lidé I.
CzechTek podruhé
Tancuj, tancuj, vykrůcaj, vykrůcaj, len mi pecku nezrůcaj...
Válka světů

Sephira - Fotogalerie
Reklama:
Další blogy - deníčky
Šikovné odkazy (882)
recepty (581)
ANDROMEDA (490)
Moje oblíbené recepty (443)
Hlbší pohľad na život (373)
Moje závislosti (151)
Najkrajšie slová (148)
Skupča :-)) (141)
Navody/Tutorials (127)
Patchwork (104)
RECEPTY (89)
Zajímavosti pro všechny (77)
Sem a tam (72)
Pleteme s Dulinkou (72)
OLINKA -OLDŘA (69)
Cesta za růží (66)
Vítejte a pomějte se! (65)
Postřehy z mojí hlavy (62)
Tvořivý blogísek (56)
Zajímavé články na internetu (53)
Blog o zdraví, kráse, čistotě, práci prostě o životě :) (50)
Kosmetika Avon.net (48)
Váš nejmilejší polštářek ke snění! (48)
Všechno nebo víc (44)
Felis Sapiens (43)
Můj bloček (42)
Povídky (41)
Život okolo mne (41)
Recepty (40)
hobbyland Milib (39)
Nápověda - FAQ
Co je to blog nebo deníček?
Můžu si založit svůj vlastní?
Může si někdo cizí číst mé příspěvky?
Přečtěte si